2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۲ سال و نیم میشه

یه بار پیام دادن چهرت ثبت نشده و دوباره بیا عکس بنداز دوباره رفتم بازم گفتندثبت نشده و بیا بازم رفتم گفتن سیستم خرابه بعدا بیا

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
Meخداکنه نیاد شبیه میمون افتاد عکسم⁦🤦🏻‍♀️⁩

به من اصلا نشون نداد عکسو😐

اون روزم یهویی مریض شدم و حالم خیلی بد بود ولی چون نوبت داشتم به زور رفتم خدا میدونه چجوری شده عکسم😂😂

2738
من ۲ سال و نیم میشه یه بار پیام دادن چهرت ثبت نشده و دوباره بیا عکس بنداز دوباره رفتم بازم گفتندثبت ...

واااا

هرسری ازت پول گرفتن یا نه؟

هیچی بهشون نگفتی؟

وای من باشم اصلا نمیتونم تحمل کنم 

به من اصلا نشون نداد عکسو😐 اون روزم یهویی مریض شدم و حالم خیلی بد بود ولی چون نوبت داشتم به زور رف ...

ب منم نشون نداد چشمم افتاد لب و دهنم کج و کوله افتاد حداقل خاک توسرشون یه عکاس بیارن مثع ادم عکس بگیره یا از خودمون عکس بگیرن😤😤😤

🙂💔
ب منم نشون نداد چشمم افتاد لب و دهنم کج و کوله افتاد حداقل خاک توسرشون یه عکاس بیارن مثع ادم عکس بگی ...

آره والا تازه میگن عکسای کارت ملی خیلی فرق داره با چهره اصلی معلوم نیست چرا اینکارو میکنن من که آرایش داشتم ولی چیزی بهم نگفتن

عکسم خیلی سرسری انداخت جاهای دیگه کلی دقت میکنن چندبار عکس میگیرن این همون بار اول گفت تمومه

واااا هرسری ازت پول گرفتن یا نه؟ هیچی بهشون نگفتی؟ وای من باشم اصلا نمیتونم تحمل کنم 

نه سری دوم دیگه نه سری سوم داد زدم فقط نگام کرد همین،آخه دفعه قبل گفته بود حتما حجابت مشکل داشته منم گفتم این دفعه چی داری بگی و...

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند