2733
2739
عنوان

روانپزشک خوب در کرج میخواستم

2993 بازدید | 14 پست

سلام دوستان عزیز خیلی اذیت هستم و دچارروسواس فکری و ترس از مرگ و از دست داذن عزیزام شدم طوری که زندگیم مختل شده و همش در حال تپش قلب و نگرانی و افسردگی هستم ممنون میشم اگز روانپزشک خوب در کرج رو میشناشید که نتیجه گرفتید رد معرفی کنید لطفا پست تنبلیغاتی نزارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزیزم

سلام عزیزم لطفا درخواست دوستی بدید من یه روانپزشک خوب در کرج میشناسم پزشک خودم بودن

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
2731

دکتر مریم دلیلی   تو چهارراه طالقانی ساختمان سبز بود  خواهرشوهر من قبلاحالش خیلی بد بود  پیش این دکتر درمان شد  چون چند سال من خودم میبردم مطبش  دکتر خوبیه  مطبش خیلی شلوغ میشد  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
 ممنون عزیزم خیلی لطف کردی

خواهش میکنم ببین خواهرشوهر من درحدی بود که مثلا میگفت سماور  ساعت یا چاقو حرف میزنن میگن برو فلان کار بکن  به شدت وسواس داشت  الان خداروشکر عالی درمان شد

2740
خیلی دارو میدن؟  من تعریف دکتر  حمید بخشایش رو هم شنیدم ولی چون تازه کرج اومدم شناختی ...

نه زیاد دارو نمیداد  من دکتری که میگید نمیشناسم