2737
2739

دوستای عزیز به علیت اینکه نمیخوام شناسایی بشم اسمارو اشتباه میگم

شوهرم چهارتا خواهر داره و خودش خیلی آدم خوب و چشم پاکی هست

وقتی که مجرد بود این قضیه براش پیش میاد

خواهر سومش(فریده)که بچه سومش رو حامله بوده به خواهر اولش(منیژه) خبر میده که من دارم میرم زایشگاه منیژه به شوهر من میگه بیا بریم پیشش تنهاست شوهر منم تعجب میکنه میگه اون کی حامله شده من نفهمیدم😐🤦‍♀️

خلاصه این دونفر میرن بیمارستان شوهر فریده که اونجا بود به منیژه میگه فریده خیلی حالش بد بود تو برو پیشش شاید احتیاج به کمک داشته باشه اوناهم نگران میشن ولی نگهبانی نمیزاره که کسی بره داخل و اصرار زیاد هم کردند ولی فایده نداشت 

از اونجا که شوهر منم خیلی خانواده دوست هستش نتونست تحمل کنه و از بالای دیوار پارکینگ بالا میره و نمیدونم چطور خودشو به زایشگاه زنان میرسونه 

برام میگفت که وای هیچوقت چنین جایی رو تو عمرم ندیدم زنا جیغ و داد میکردن از اون ور بچه هابه دنیا میومدن صدای زیرزیر بچه میومد و خلاصه این فقط به فکر خواهرش بود حالا در به در دنبال فریده میگشت مگه فریده پیدا میشد؟😂🤦‍♀️

از این اتاق به اون اتاق از این طبقه به اون طبقه که یه دفعه منیژه رو دید که اومده بود اونجا به شوهرم گفت تو اینجا چیکار میکنی نگهبانی با دوتا مامور دنبالت میگردن الان میگیرنت😐😐😐

شوهرم گفت بیخیال باهم میرن در اتاق عمل فریده شوهرم همش اونجارو نگاه میکرد دکترا اومدن گفتن اقا شما اینجا چیکار میکنید؟😒

خلاصه شوهرم و منیژه همش دعا میخوندن و منتظر بودن که دکتر میاد میگع به کمکتون نیاز داریم وضع خواهرتون خیلی بده خون زیادی از دست داده باید خواهرتون رو از رو تخت برداریم بزاریم رو یه تخت دیگه ما نمیتونیم اینکارو بکنیم و به شوهر من میگه تو بیا زورت زیاده میتونی این کارو بکنی شوهر منو میبره شوهر منم دنبالش میره

میگفت توی راه این همه زن رو میدیدم همه لخت رومم نمیشد از اونجا رد شم خندمم گرفته بود 

زنای چاق و لاغر هرکدوم جیغ و داد راه انداخته بودن و انقدر حالشون بد بود که اصلا وجود من براشون مهم نبود 😂😂😂

خلاصه شوهرم میره و با یه زحمتی خواهرشو از رو یه تخت به تخت دیگه منتقل میکنه میگفت این همه خون که ریخته بود وسط اتاق و روی تخت همه رو دیدم😢😐

بعد که خواست برگرده دکتره به شوهرم گفت خب دیگه شما برید 

شوهرم گفت اخه من چطور تنهایی برم روم نمیشه😂

گفت اقا برو ما کار داریم اون زنا به تو توجهی نمیکنن

شوهرمم دیگه در میره و خداروشکر خبری از نگهبانی نبود بعدش...

#دختر کورد💎   میشه لطفا برای سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات  بفرستی🧡                         

چقدر کار شوهرت زشت بود

تاسف

قانون بیمارستانه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دو سال زنان کار کردم امکان نداره چند تا بیمار بر وجود دداره اتاق زایمان جوری نیست بشه از پارکینگ بری

شوهر من خودش پلیسه میدونه چیکار کنه😂

قصابی بوده؟

بیمارستانا خودشون بیماربر و پرستار دارن واسه جابه جایی اونم یه جایی مثل زایشگاه

بنده خدا یکم تخیل قاطی داستانش کرده که خامومش بهش افتخار کنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

این چیزها و خون و زن لخت رو مایی که زایمان کردیم ندیدیم ،شوهرت تو جای زایشگاه جای دیگه رفته حتما

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
دیگه حرفاشوباورنکن

نبخدا راست میگه امکان نداره به من دروغ بگه 

حتی خواهراشم همینارو بدام تعریف کردن

اوخ اوخ     

منم واسه زایمان دومم   رفته بودم    حالا تو یه اتاق مونده بودیم همه سوند به دست    هر دو سه نفرم واسه یه دکتر بود منتظر بودیم صدامون کنن آماده شیم واسه عمل 

اون وسط یه خانومه بود دوقلو توشکمش بود    زن حاج آقا هم بود 

یهو دیدیم حاج آقا اومد داخل     گفت خانم حالت خوبه چیزی نیاز نداری    همه شوکه بعضی ها هم جیغ وداد 

ولی حاج آقا محرمه دیگه نه 😉😂

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜