2733
2734

دختر بزرگم رو تا میشه کنترل می کنم بدو بدو نکنه اما همسایه پایینی میگه صدای روروئک دخترت میاد خب من چیکار کنم بخاطر اون نزارمش همش آویزونه تنها جایی که یکم سرگرم میشه رورو ئک خودش هم بچهش کوچیکه ولی چون طبقه اوله راحت ولی میاد سراغ من یه بار گفت شب صدا گهواره میاد اونم رو پا می خوابونم تا یکم سر صداست میاد سراغم خونه لعنتی هم اصلا عایق صدا نداره الان همسایه بالایی ما هم همینه بچش بدو بدو کنه جارو کنن صداش قشنگ میاد وای درک میکنم خب نمیشه هی بری دم خونشون 

برای دویدن و مهمانی حق داره اعتراض کنه اونم شب صدای گهواره و روروک رو نمیتونه تحمل کنه خرج کنه خونش رو عایق کنه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای دویدن و مهمانی حق داره اعتراض کنه اونم شب صدای گهواره و روروک رو نمیتونه تحمل کنه خرج کنه خونش ...

خونه هم مزخرفه یه بار همسایه بالا ما سر صدا میکرد جشن داشت اومد سراغ ما ما رو بیدار کرد گفتیم بابا ما خوابیم برو سراغ بالایی یعنی صدا در این حد میپیچه

2742
ب رو خودت نیار کار خودتو بکن خونته دیگه انقد ک باید ازادی داشته باشی خودت ببین کار درست چیه مثلا شب ...

هست زیرش فرش نمیدونم چجور صدا میره خودشوهرش میگه زنم روانیه ولش کنید ولی خب آدم معذب میشه 

خونه هم مزخرفه یه بار همسایه بالا ما سر صدا میکرد جشن داشت اومد سراغ ما ما رو بیدار کرد گفتیم بابا م ...

چه همسایه کنیه ایه.ماهم طبقه پایینمون صدا ظبطشو طوری میده بالا که انگار تو خونه ماست کل سالنم صداش پخش میشه کسی چیزی نمیگه بهش.کاش همسایتون بیاد این همسایه مارو ادب کنه😂

شاید حق دارن خودت یه سبک سنگین کن، من خودم به بدو بدوهای همساییه بالایی حساس نیستم ولی اینکه ساعت ۱۱ شب بخوان بدو بدو کن یا با کفش تو خونه راه برن اعتراض میکنم

درسته نمیشه بچه رو ارام نگه داشت ولی خب اگه میبینین بچه رعایت نمیکنه خونتون رو عوض کنید که همکف باشه

2740
خونه هم مزخرفه یه بار همسایه بالا ما سر صدا میکرد جشن داشت اومد سراغ ما ما رو بیدار کرد گفتیم بابا م ...

میدونم منظورم اینه یه صداهایی عادیه دیگه وقتی خودش حساسه باید عایق کنه ۱۰ شب به بعد حق داره قبلش اصلا

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

عزیزم این خاصیت آپارتمانه، حال جشن و مهمونی و صداهای غیرمعمول تو ساعات استراحت درسته، ولی کسی که به صدای روروئک و گهواره هم حساسه مشکل از خودشه. زیادی بهش رو دادی، دفعه بعد بگو خانم ما نمیتونیم تو خونمون نفس نکشیم که شما ناراحت میشی، چهار دیواری اختیاری. انقدر سختته برو ویلایی بخر. یا هرجا دوست داری شکایت کن بگو صدای روروئک بچشون مزاحم منه اگر بهت نخندیدن من خودم رو اصلاح میکنم

الهی

ب روی خودت نیار. خیلی ناراحته بره خونه دربست. اپارتمانی همینه باااید کنار اومد

منم واحد کناریم. سه تا دختر شر داره. هرروز صبح اینقدر سروصدا میکنن مادرشون دعواشون میکنه

قشنگ درک میکنم الان مجازی شده مدرسه ها. خانومه از پس سه تاشون ب سختی برمیاد

شوهرم خیلی اهل تعمیرات تو خونه س.خودمون تعمیرات داشته باشیم یکم سروصدا بشه هیچی نمیگن

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
شاید حق دارن خودت یه سبک سنگین کن، من خودم به بدو بدوهای همساییه بالایی حساس نیستم ولی اینکه ساعت ۱۱ ...

ببین جفت بچه هام ۱۰ خوابن تا صبح ساعت ۱۱ صبح سر صدا نداریم ظهر هم می خوابونم من خودم میگرن دارم حساسم درک میکنم بعضی ساعت ها واقعا آدم می خواد استراحت کنه 

ممکن اذیت بشه براهمین میگه ولی خوب اگه مهمونی یاسرصدا زیاد باشه یچیزی یه روروئک تحمل کنه نمیشه نزار ...

همش بیچاره یه ربع توش میمونه دختر بزرگم کلاس اوله واقعا نیاز دارم یه تایمی واسه خودش بازی کنه من به درس دخترم برسم

الهی ب روی خودت نیار. خیلی ناراحته بره خونه دربست. اپارتمانی همینه باااید کنار اومد منم واحد کناری ...

دمتون گرم  چیزی نمیگید من بیچاره دختر بزرگم رو دعواش می کنم ولی این‌ که حالیش نیست از این ناراحتم یه بچه همسن دختر کوچیکم داره یکم درک نمی کنه منو 

2706