2733
2739
عنوان

مصاحبه آزمون استخدامی

| مشاهده متن کامل بحث + 5869 بازدید | 236 پست
سلام عزیزم میشه ازتون یه سوالی بپرسم چرا شما بعد از لیسانس ازمون استخدامی ندادین و بعد از دکترا دا ...

بعد از لیسانس که آزمون نبود ..بعد از فوق لیسانس بود که من خبردار نشدم ..بعد به سنم نخورد یعنی وقتی 35 ساله بودم فقط دو ماه سنم گذشته بود ...بعد هم بچه دار شدم ...وقتی شرط سنی را بالا بردند تونستم شرکت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزيزم تاپيكهاي قبلي باهم حرف زديم آزمون قبول شدم ولي موقع تحويل مدارك رد شدم كلي ناراح ...

سلام برای روز مصاحبه اموزش وپرورش بیرجند اگه مدرکم حاضر نباشه نامه و...قبول میکننند واینکه تعهدنامه میگیرن واسه تحویل مدرک و تاریخ تعهدنامه میشه واسه شیش ماه دیگه هم بزنن ؟ اخه دانشنامه کاردانی ام هنوز صادر نشده و گفتن هشت ماه دیگه تا اینم نیادحتی  مدرک  موقت کارشناسی نمیدن 😔بهمن ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم و تیرماه ۱۴۰۲ ازمون هطت

سلام عزيزم تاپيكهاي قبلي باهم حرف زديم آزمون قبول شدم ولي موقع تحويل مدارك رد شدم كلي ناراح ...

سلام منم دانشجو ترم آخر کارشناسیم 

گفتن باید تا تاریخ ۱۶ خرداد فارغ التحصیل باشیم ولی من اخرین امتحان ۱۱ تیر هستش، مجبور شدم موقع ثبت نام تاریخ فارع التحصیلیو خرداد بزنم

الان نمیدونم اگه قبول بشم به خاطر این که تیر فارغ التحصیل میشم ردم میکنن یا نه  نمیدونم به خوندنم برای ازمون ابتدایی ادامه بدم یا نه 

شما چیکار کردید؟ قبولتون کردن؟

سلام برای روز مصاحبه اموزش وپرورش بیرجند اگه مدرکم حاضر نباشه نامه و...قبول میکننند واینکه تعهدنامه ...

سلام من دانشجو ترم اخر کارشناسیم 

گفتن باید تا خرداد فارغ التحصیل بشیم ولی من اخرین امتحانم ۱۱ تیر هستش و خرداد فارغ نمیشم

میتونم روز مصاحبه تعهدنامه بدم واسه تحویل مدرک برای تیرماه؟

2738
سلام عزيزم امشب خبر دار شدم كه آزمون استخدامي قبول شدم ممنون ميشم از مراحل بعدي بهم اطلاع بدين& ...

سلام عزیزم اگ میشه منم راهنمایی کنین چجوری قبول شدین روزی چند ساعت میخوندین من برا شهر غیربومی زدم امیدی به قبولیم هست؟

سلام دوستم

من آزمون دستگاه های اجرایی قبول شدم مدارک تحویل دادم

منتظرم تا باهام تماس بگیرن

این مدت چه کتابایی بخونم ؟ممنون میشم راهنماییم کنی تا مصاحبه رو قبول شم

به حکمتش دل بسپار😊
سلام دوستم من آزمون دستگاه های اجرایی قبول شدم مدارک تحویل دادم منتظرم تا باهام تماس بگیرن این مد ...

سلام عزیزم 

تبریک میگم.ان شاءالله موفق باشید

راستش من مصاحبه آموزش و پرورش داده ام ..از اجرایی اطلاع ندارم

سلام عزیزم  تبریک میگم.ان شاءالله موفق باشید راستش من مصاحبه آموزش و پرورش داده ام ..از اجرای ...

خیلی ممنون از دعای خیرت

تایپیک بزنم ببینم کسی راهنماییم می کنه

به حکمتش دل بسپار😊