2726
عنوان

مصاحبه آزمون استخدامی

5810 بازدید | 236 پست

سلام دوستان ..دیدم خیلی از شما سوال دارید گفتم چند نکته را یک بار توضیح بدم که همه ش تایپ نکنم

@چمدون67    

@shimfar    

@maha_mi  
@پیتزا_اسنک    

@بهنیارگل    

1- آراسته و مودب بودن در عین حال نسبتا با حجاب بودن

2- با اعتماد به نفس بودن و علی الخصوص با یک لبخند بر لب

3- هر چه سابقه و مدرک دارید با خودتون ببرید..سابقه تدریس، دوره های مختلف، مقاله، همایش، هر چی....مدارک مرا نگرفتند اما همین  که تو دستم بود براشون توضیح می دادم

4- برای سوالات روانشناسی حتما در نت سرچ کنید: سوالات روانشناسی ازمون استخدامی مثلا آموزش و پرورش ای استخدام

معمولا از همین سوالات یا مشابه اینها می پرسند برای این سوالها جواب داشته باشید..مثلا یکی از اخلاق های بدت را بگو..باید یک چیزی بگید که مثبت باشه برای مثلا دبیری...مثلا بگید من دلسوزم.

مراقب باشید هر نقطه ضعفی که از خودتون بگید در پرونده شما ثبت می شه

ان شاالله خبر قبولی همه تون رو بشنویم و شاد بشیم .

شما قبول شدید؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ سخت😐راسته تحقیق محلی میان؟اگه طرف باحجاب نباشه ردش میکنن

برای ما که چون کرونا بود فقط تلفنی از معرف ها پرسیدند..اما سالهای قبل تحقیق محلی هم می رفتن.

نباید حتما چادری باشید اما خیلی هم بد حجاب نباشید ..چون نفرات قبولی را می روند تحقیق معمولا کم پیش میاد که رد کنند

2706