2733
2734
عنوان

سلام هرچی خوشگله بیاد ببینم......

100 بازدید | 12 پست

من یه توده چربی پشت گوش‌ کنار گردنم دارم اول کوچیک بود الان بزرگ شده واذیتم میکنه.میخوام برم بردارمش اما نمیدونم باید پیش کدوم پزشک وچی تخصصی برم.کسی میدونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای ام خوشکل 🙈🙈

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
2740
ایول.......

😂😂😂😂

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
برای چی در نیارن بهتره؟؟؟ مشکل ساز نیست؟؟؟ شما کجای بدنتونه؟؟؟ درد نداره؟؟؟

پشت لاله گوشم 

نمیدونم ولی دکتر ب دختر داییم گف در نیاری هم چیزی نمیشه میخای ک درارم اونم گف درار عملش کرد براش 

نه درد نداره 

مال تو کجاش زیاد بزرگه درد داره؟

پشت لاله گوشم  نمیدونم ولی دکتر ب دختر داییم گف در نیاری هم چیزی نمیشه میخای ک درارم اونم گف د ...

اندازه نصف نارنگی.اول کوچیک بود درد نداشت الان دوسه روزه گوشم وگردنم درد گرفته فکر میکنم از اونه.