2737
2734
عنوان

دردودل یک دلشکسته با خداش

57451 بازدید | 733 پست
خدا جونم دلم داره میترکه تلویزیون داره دعای کمیل میخونه و من منتظر جرقه برای زار زدن . نمی دونم خدای خوبم ، نمی دونم برای ما چی میخوای؟یعنی داشتن یه نی نی باید اینقدر سخت باشه؟؟؟؟؟؟
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
رسته که هر چی تو بخوای همون میشه و بلایی در کار نیست اما من این شعرو شدیدا دوست دارم
در بلا هم میچشم لذات او مات اویم مات اویم مات او

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خیلی برات ناراحت شدم از خدا میخوام هر چه سریعتر حاجتت رو بده درکت میکنم حاجت همه حاجتمندان ان شاالله
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده
نانیا جون کاملا درکت می کنم منم پنج سال تمام این مشکلات رو داشتم شبهایی که همسرم شیفت بودن فرصت خوبی برام بود تا خودمو تخلیه کنم برام فرقی نمی کرد که ولادت یا شهادت ائمه ست تو هر دو موردش گریه می کردم و قسمشون میدادم دیگه داشتم نا امید می شدم با خودم می گفتم مگه میشه منم باردار بشم و بچه بیارم خدا خواست و تو بار دوم میکرو خدا بهمون دوقلو داد که الان 18 ماهشونه و هر وقت نگاشون می کنم زبونم از شکر خدا قاصره .
فقط اراده و پشتکار داشته باش نمی گم گریه نکن چون نیازه آدم تخلیه بشه ولی من شنیدم اگه هدفی که بهش نمی رسی رو در اولویت بعدی زندگیت قرار بدی و اولویت اولت چیز دیگه باشه و براش تلاش کنی حتما به دومی هم میرسی .
بچه ها این چیزی میگم شعار نیست...من خودم با جون و دل لمس کردم................
من و شوشو یک سال واسه نی نی تلاش کردیم...ولی نشد وقتی رفتیم دکتر فهمیدم من تنبلی دارم و فولیکولام ضعیفه و شوشو هم کلی مشکل داشت...واریکوسل شدید ..کمبود هورمون کم تحرکی و......شوشو فقط 200 هزار اسپرم با تحرک صفر داشت...دکتر خیلی نا امیدمون کرد.....گفت با جراحی هم خیلی امید بهبود نداشته باشین.....اولش خیلی دلم شکست خیلی غصه خوردم ...شوشو شروع به دارو خوردن کرد و لی بعد از 2 ماه خیلی تغییر نکرد البته اسپرماش به 12 میلیون به تحرک 25 رسید ولی دکتر گفت بازم نمیشه طبیعی باردار بشی....ولی امیدمون رو از دست ندادیم شوشو دارو هاشو ادامه داد گرچه دکتر گفت چ.ن شوشو واریکوسل حاد دارو خیلی با دارو خوب نمیشه.....3 ماه بعد شوشو رفت آز داد 80 میلیون اسپرم با تحرک 70.....خود دکتر هم باور نمی کرد....ولی اون ماه ما نزدیکی نداشت اونم خواست و مصلحت خدا بود شوشو کلی خوشحال داروهاشو قطع کرد و اسپرم سریع مثله قبل شد یا تحرک 30 ....دکتر گفت فایده نداره و باید جراحی کنی ولی اون ماه با اون تحرک کم و من بدون کلومیفن و.....حامله شدم...الان میرم هفته 10 بارداری......فقط خواست خدا بود ما الان نی نی دار بشیم این کارا هم واسه اینه خدا دوستون داره و می خواد امتحانتون کنه................
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
فقط میگن به مصلحت خدا ایمان داشته باشین اینکه الان بهتون نی نی نمی ده فقط به خاطر مصلحت خودتون و نی نی شماست...به وقتش بدون هیچ کاری نی نی میاد تو دلتون ...فقط صبر صبر صبر............
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2740
از همتون ممنونم یه کم حالم بهتر شد هفته اینده قراره برای بار دوم IVF کنم البته با سه تا جنین فریز شده دعا کنین ایندفعه + باشه وگرنه دوباره روز از نو و روزی از نو، خرج داروهای مزخرفش یه طرف اعصاب خردی سونوگرافی واژینال هم یه طرف . حالم ازش بهم می خوره . الی جونم دعای تو نافذه توی این موقعیتت دعام کن عزیزم.فرشته جون توهم نی نی هات رو شیر میدی برای هممون دعا کن .ترمه عزیزم میفهممت امیدوارم به آرزوی قشنگت برسی.
خدای خوب ومهربونم میدونم که هیچ چیز از حیطه قدرت و رحمت بی چون وچرای تو خارج نیست وخودت میدونی توی دل من چیه یعنی میشه نی نی هایی که امروز برام گذاشتن بشه مال خودم خدایا به حق همین ماه عزیز که ماه خودته دل من و همسر گلم رو شاد کن به امید لطف وکرمت ای مهربانترین مهربانان
سلام خدای مهربون ،نیازی به گفتن نیست می دونی چی ازت میخوام الان نزدیک افطاره تورو به حق این لحظه ی قشنگ ،تو رو به این ماه پر برکت ،تورو به عظمت خودت ،تورو به قران کریمت قسمت میدم دلمو نشکن و دامن منم سبز کن ودل تمام مامانای منتظر این سایت رو شاد کن و به انتظارشون پایان بده .آمین یا رب العالمین
Lilypie Third Birthday tickers
خدای خوب و نازنینم روزی که توی این تاپیک باهات دردودل کردم ، خیلی ها لطف کردن و اومدن دلدلریم دادن اما وقتی به جاهای دیگه سر زدم دیدم دلشکسته تر از منم وجود داره
خدددددددددددددددددددددااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به عظمت وبزرگیت قسم................
.
به مهربونی وکرمت قسم ..................
.
به شهر الرمضانت قسم....................
.
به مجتبات که میلادش نزدیکه قسم....................
.
به فرق شکافته علیت قسم ...........................
.
به سفره های بی نونی که تورو بهتر میشناسن قسم....................
.
به خوبای درگاهت قسم...........................
.
به قرآنت قسم.............................
.
به خانومی زهرات قسم .............................
.
به مظلومی حسینت قسم............................
.
به صبوری زینبت قسم ..............................
.
به دلهای پاک مادرامون قسم..........................
.
به دلهای شکسته وچشمای گریون نی نی سایتی هات قسم......................
.
دل همه آرزومندارو شاد کن .....................
.
همه اونایی که یه نی نی میتونه زندگیشون رو زیرورو کنه.......................
.
همه اونایی که ملتمسانه تقاضای دعای خیر دارن..............................
.
همه اونایی که منتظر دیدن الطاف بیکرانت هستن...........................
.
همه اون زنهایی که آرزوی مامان شدن دارن..............................
.
وهمه اون مردهایی که آرزوی بابا شدن دارن.....................................
.
به امید مهربونی و لطف وکرمت ای بهترین و زیباترین بخشندگان.