2733
2739
عنوان

دردودل یک دلشکسته با خداش

| مشاهده متن کامل بحث + 57451 بازدید | 733 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بچه ها برای منم دعا کنید چون منم از خدا یه نی نی می خوام من مشکلی ندارم و ولی با این حال 9 ماهه که نی نی دار نشدم دیگه خسته خسته خسته شدم بچه ها برام دعا کنید که این ماه به حق ماه مبارک خدا خودش بهمون نی نی بده
2740
سلام به همه دوستای گلی که همدرد وهمراه من هستین (نیناز، رویا مامان، فاطمه،پریا،لیلی،ترمه،ساراوآشفته ) امیدوارم به برکت ماه ضیافت الله که درهای رحمت بیکران خداونی باز شده ماهم شامل لطف لایزالش قرار بگیریم ، برای همتون در این روزهای مبارک بهترین ها رو آرزو میکنم.برای تک تک شما وهمه اعضای دلشکسته نی نی سایت دعا میکن . راستی من جواب بتام رو روز 18 ماه مبارک (یعنی شب قدر وشب ضربت خوردن امیرالمومنین -ع- )می گیرم دعا کنید دلشکسته برنگردم.
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
سلام بچه ها
منم از ته دل برای همتون دعا می کنم خدا توی این ماه مبارک دل هممون رو شاد کنه
آخه این ماه ، ماه خداست مگه می شه با این همه امید و آرزو بریم در خونش و ما رو دست خالی رد کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهی و ربی من لی غیرک ( خدای من و اله من ، من به جز تو هیچ کس رو ندارم )

بچه ها از تون می خوام منم دعا کنید آخه دارم دیگه کم کم افسسسسسردگی می گیرم

نانیای عزیز متوسل شد به خود مولی الموحدین آقا امیر المؤمنین ان شاء اله که روز 18 ماه مبارک رمضان بهترین روز زندگیت می شه
خدایا
وقتی دل گرفته وغمدار است.........
وقتی در همه راه ها چاهی پنهان است................
وقتی همه دوستان دشمنند.................
وقتی آسمان بالای سرت پر از ابرهای گرفته وسیاه است................
وقتی دوست داشتن تنها راه از یاد بردن است.....................
وقتی دردها وآمال دیگران سنگین تر از الام خودت است ...............
وقتی تنهایی و همه دنیا برایت مثل قفس است ...............
.............................تنها و تنها به تو پناه می آورم ای مهربان ترین مهربانان.............................
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍