2733
2734

سلام دوستان من جوش هورمونی میزدم 

دوسال اسپیرونولاکتون مصرف کردم عالی بود

الان دوهفتس قطع کردم دوباره تک و توک جوش زدم

بنظرتون قرص رو ادامه بدم؟

شما چقدر برای جوش استفاده کردید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارمایش هورمون بده ممکنه پرولتکتینت بالا باشه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2731

فقط لباس زیرم همش لکه قرص مزخرفیه این ماهم می خورم دیگه نمی خورم

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

من انقدر که دکتر گفت خوب بود ولی نمیدونم ربط داشت یا نه آخرهاش دیگه پریود نمیشدم دکتر زنانم قطعش کرد

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
سلام گلم .این قرصو نباید قطع کنی ،من دوستم سالهاس مصرف میکنه ولی برای تنظیم هورمون زنانه عالیه 

سلام عزیزم دوستتون دوز چندش رو میخوره؟ و اینکه این همه سال داره میخوره عوارض نداشته براش؟ یا لاغری شدید 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
2740