2752
2734

یه نفر حاملست مرخصی زایمان داره میتونه بره اما میمونه تا بعدا بگیره مرخصیشو

حالا این خانوم از اول تا اخر شیفت میره تو اتاق پزشک بار کاریشو میندازه رو دوش ما

خب برو مرخصی چه اصراریه تو بمونی اخه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون بعد اومدن بچه بیشتر نیاز داره به مرخصیش

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍

وقتی شما راضی نیستین( طبیعتا هیچکی حوصله انجام کار بقیه رو نداره ) اون پول حقوق مربوط به اون ساعات ایراد داره شرعا

خیلی کار زشتیه ادم به خاطر منافع خودش بقیه رو خسته کنه 

عجب 
خوب مرخصی زایمانش رو برای بعد از زایمان نیاز داره ولی می‌تونه استعلاجی بگیره

راضیم به استعلاجی گرفتنش تهش دو تا شیفت به من اضافه میشه

ولی الان تو یه شیفت باید دو تا پرستار باشم خیلی برام سخته بهشم گفتم به روی مبارکش نمیاره

پرستاری ؟

کلا یادمه سر این بارداری کادر درمان ماجرا بود یه سری ،خودشون میگفتن که راه برای پیچوندن و اینا بود ،تو یه پیچ اینستای معروفم بود که طرف خودش پزشک بود ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه