2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای سزارین در همدان

3353 بازدید | 34 پست

سلام دوستان. تورو خدا راهنماییم کنید. دارم دیوونه میشم انقدر دنبال دکترم !

ماه ۸ هستم. میخوام یه دکتر خوب انتخاب کنم تو همدان. که بوعلی سزارین کنم‌ .کدوم دکتر کارش خوبه برای سزارین ؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
دکتر عالی
0
0%
دکتر عالی
1
100%

داخل سایت دکتر یاب یا نوبت دات آی ار سرچ کنی کمک میکنه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یزدانفر سزارینش خوبه ؟

منکه راضی بودم  الته سزارین دومم بود قبلی دکتر شفیعی بود که انقد کارش خوب بود  جای سزارین اصلااا معلوم نبود    ولی دکتر مدنی اصلاا اسمشو نشنیدم ولی یه چنتا تاپیک قبل یه خانومه تهران بود میگفت میخوام بیام پیشش  سزارین قبلشو خیلی خوب انجام داده بوده مثل اینکه  میخواست این بارم بره پیشش   راستی دکتر شفیعی رفتن خارج وایران نبودن که نرفتم پیششون

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
رو هر دکتری دست میذارم ازش بد میگن و میترسم ! دکتر مدنی رو میشناسید ؟ چطوره ؟

شما مگه کل بارداری  هر ماه پیش دکتر چکاپ نمیشدی   پیش همون دکتر سزارین کن     بعدم متوجه نمیشم یعنی سزارینشون چطور بوده که راضی نبودن 

2740
شما مگه کل بارداری  هر ماه پیش دکتر چکاپ نمیشدی   پیش همون دکتر سزارین کن     بع ...

آخه دکترم بوعلی نیست. میخوام سز اختیاری بشم. باید دکتری از بوعلی انتخاب کنم. 

چند تا دکتر گفتن . نمیدونم کدوم خوبه.

مساعد. مدنی. محب زاده . بیات

آخه دکترم بوعلی نیست. میخوام سز اختیاری بشم. باید دکتری از بوعلی انتخاب کنم.  چند تا دکتر گفتن ...

بزار اسمشو پیدا کنم  انگار خانمه همدانیه ولی تهران زندگی میکنه با خودش صحبت کن