2737
2739
عنوان

از مادرم متنفرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تاپیک قبلیت هم نوشتی پدرت اعتیاد شیشه داره! به اون مادر بینوا هم حق بده با این همه فشار من تاپی ...

بله من اصلا نمیگم بابام آدم خوبیه ولی مامانم توو از هم پاشوندن خانواده خیلی نقش داشته چون بابام از اول اینطوری نبود مامانم خیلی شکاک و روی اعصابش بود همیشه حتی نمیذاشت با خواهرهای خودشم حرف بزنه

2731
بله من اصلا نمیگم بابام آدم خوبیه ولی مامانم توو از هم پاشوندن خانواده خیلی نقش داشته چون بابام از ا ...

شاعلی؟ یه شغل پیدا کن بعدشم برو تو یه خابگاه یکم ک پول جمع کردی خونه رهن کن و یه زندگی خوب و معمولی برا خودت محیا کن

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
2740
برا اولین بار ب یکی پیشنهاد میکنم ازدواج کن یا مستقل شو و از اونجا برو 

دارم ازدواج میکنم خواستگار دارم ولی خانواده ایشون یکم طولش دادن اتفاقا مامانم روی همینم مانور میده که دیدب نفرین هام گرفت؟ خانواده اش از الان اذیت میکنن! دیدی همیشه میکفتم سیاه بخت میشی😔 

بله من اصلا نمیگم بابام آدم خوبیه ولی مامانم توو از هم پاشوندن خانواده خیلی نقش داشته چون بابام از ا ...

بنظرم داری در مورد مادرت سیاه نمایی میکنی. 

اگر انقدر که میگی دیو صفت بود شماها رو مینداخت سر همین پدر معتاد و میرفت پی خوشی خودش. 

اشتباه پدرت گردن خودش هست و باعث ظلم به بقیه خانواده اش. 

مادرت رو ول کن، آینده خودت رو درست و صراط مستقیم بساز

اون تاپیک هم کلی به پدر مادر دوست پسرت بد و بیراه گفتی، همه که بد نمیشن دخترم

بنظرم داری در مورد مادرت سیاه نمایی میکنی.  اگر انقدر که میگی دیو صفت بود شماها رو مینداخت سر ...

شما رفتی یه تاپیک منو خوندی و واقعا خبر نداری عمق مشکلات من چقدره؟ 

من مادرم رو دوست دارم اما هربار بهم ثابت میکنه باید ازش متنفر باشم. حالا من هیچی با تمام همسایه ها همیشه دعوا داره! 

2706