2733
2734
عنوان

بیاید آرومم کنید، بخاطر اینکه دارم کچل میشم میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 49 پست
اگه همه کار کرده بودی نتیجه میگرفتی. اگه دکتر رفتی و بهتر نشده بهت پیشنهاد میکنم پیش یه متخصص طب سنت ...

بله رفتم پیش آقای روحانی تو شهرری

کلی هزینه و دارو داد خوردم

همه کار کردم تورو خدا فقط نگید برو دکتر و ....😭😭

اولا که علم اونقدر پیشرفت کرده که چنین مشکلی بدون درمان نباشه تهش دیگه اینه که بری مو بکاری

یا یه کار زیبایی هست که کف سر رو هم رنگ موهات میکنن و باعث میشه کف سرت پیدا نباشه و موهات پر حجم تر به نظر برسه

ته تهشم که یک هزارم درصد درمان نشد این همه مرد کچل هست که اتفاقا خدای اعتماد به نفسن و زناشون سال هاست دارن باهاشون زندگی میکنن چرا تا موضوع برعکس میشه ما زنا اینقدر خودمونو میبازیم و خودمونو مثل یک کالا میدونیم که اگه یه خط و خش رومون افتاد باید بندازنمون دور؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

https://instagram.com/haircare_sogand?igshid=m1k5fn1is6bq

این پیج یکی از بهتریناست که بی دریغ همه چیزو میگه. کارش حرف نداره.

همینطور این پیج

https://instagram.com/gisou_kamandha?igshid=1lwspfk3wvzu4

با یک فنجان چای هم میتوان مست شد اگر او که باید باشد، باشد
2731
نمیشه شبا باید بخوابیم اونجا هم میشه همشون هستن مخصوصا جاریام😭

توربان بذار سرت

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
بله رفتم پیش آقای روحانی تو شهرری کلی هزینه و دارو داد خوردم

این دو تا پیجی که فرستادمو ببین. به توصیه هاشون عمل کن. بهت قول میدم خودت غافلگیر میشی از تغییراتت. گاهی مشکلات اونقدر که ما فکر میکنیم پیچیده نیستن. البته قبل از هرچیز بهتره یه آزمایش کامل بدی شاید مشکل هورمونی باشه. یا عفونت زنان، که برای من خیلی ریزش میاره، به محض اینکه بدنم عفونت کنه موهام میریزه.

مشکلم اینجاست که همسرم دوست نداره، و نمیذاره کچل کنم

کچل نکن، منم تو مهمونی ها توربان میذارم، و ارایش میکنم و از کناره هاش موهامو میریرم.بیرون، از فرق سر البته

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
دوتاشو دارم😐

خب سوگند هر هفته به ۱۰ نفر مشاوره رایگان میده، خودش اعلام میکنه قلب بنفش بذارین به ۱۰تاتون پیام میدم، باهاش صحبت کن شاید بتونه بهت کمک کنه.

بنظرم اگه این دو تاپیجو داری و درست میخونی، تا حد زیادی دستت میاد باید چیکار کنی یا لااقل از کجا شروع کنی.

من آب پیاز، جوشونده بابونه، روغن زیتون و تخم مرغ میزنم. مرتب نمیزنم اما هر هفته یکیش حداقل. البته بهتره یکیو ادامه بدی بعد ازون بری سراغ بعدی. هر روز یه قاشق سبوس برنج دم کن بخور، تاثیر میذاره. یه مدت پیوسته رعایت کن و مراقبت کن، اگه مشکل هورمونی نداشته باشی نتیجه میگیری انشااله

خودتو خیلی نگران نکن. من ریز مو داشتم، کامل کوتاه کردم که بتونم مراقبت کنم، بهتر شد  تابستون کرونا گرفتم، مشت مشت موهام میریخت، الانم موهام کم پشت شده اما دوباره شروع کردم به مراقبت از موهام. همون چندتا که گفتم، آب پیاز زدم، سبوس برنج میخورم، روغن زیتون و تخم مرغم هفته ای ی بار میزنم، به وضوح ریزشم کمتر شده

اعتمادب نفس داشته باش اون نمیگه میخوام طلاقت بدم تومیگی میخوام طلاق بگیرم یه چیزایی هم شماداریدک اوناندارن هیچ کس همه چی تمام نیست نهایت شال ک میپوشی موهات بکن داخل خونه ی پرش هیچ کدوم داروهاجواب نداداین همه دارن مومیکارن شماهم بکارچه عیب داره اگراسترس نداشته باشین وزیادتوفکرش نریدباهمین داروهاهم جواب میگیریداسترس داریدک این داروهاروموهاتون اثرنزاشته

2706