2752
2734
عنوان

بیاید آرومم کنید، بخاطر اینکه دارم کچل میشم میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 49 پست
اعتمادب نفس داشته باش اون نمیگه میخوام طلاقت بدم تومیگی میخوام طلاق بگیرم یه چیزایی هم شماداریدک اون ...

آخه اونا همشون عمل زیبایی انجام دادن، موهاشونم پر پشت تا زیر باسنشون،، منم تیفوسی زدم بازم کف سرم معلومه، پول عمل زیبایی هم ندارم چه برسه کاشت مو😭😭😭 از شوهرم خجالت میکشم، احساس میکنم باعث رنجشش میشم😭

خب سوگند هر هفته به ۱۰ نفر مشاوره رایگان میده، خودش اعلام میکنه قلب بنفش بذارین به ۱۰تاتون پیام میدم ...

حنا چطوره؟؟

من یه مدت میزدم بهتر شده بودم کلی روحیه گرفته بودم، ولی آخریا زدم موهام دسته ای ریخت ترسیدم☹ اونم ول کردم ،، حدود چند ماه بود میزدم ،، الان یه ماهه دیگه نمیزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه اونا همشون عمل زیبایی انجام دادن، موهاشونم پر پشت تا زیر باسنشون،، منم تیفوسی زدم بازم کف سرم مع ...

خب شایداوناهم پول داشتن ک عمل زیبایی انجام دادن شک نکن اوناپول داشتن انجام دادن پس اگراینجوره شوهرشماهم بایدازشماخجالت بکشه ک پول نداره بده به شماک بری مثل زن داداشاش عمل زیبایی کنی اینکه خجالت نداره میشه بدونم چندسالتونه

2731
حنا چطوره؟؟ من یه مدت میزدم بهتر شده بودم کلی روحیه گرفته بودم، ولی آخریا زدم موهام دسته ای ریخت تر ...

آره حنا هم عالیه. اتفاقا منم برنامه دارم یه چندوقت دیگه استفاه کنم اما چون موهام فره، و حنا فر رو باز میکنه یکم دودلم. ولی اگه ریزشم قطع نشه حتما حتما استفاده میکنم.

با روغن زیتون یا هر روغنی که مناسب موهاته حنا رو استفاده کن. خیالت راحت حتما تقویت میشه موهات. نگران نباش اصلا

با یک فنجان چای هم میتوان مست شد اگر او که باید باشد، باشد