2737
2734
عنوان

بابام یه حرفی زد دارم خفه میشم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 14494 بازدید | 324 پست
من نمیدونم چرا باباش اینو گفته ولی پدری که دخترشو خیلی آزاد میزاره و توی لباس پوشیدنش اصلا دخالت نمی ...

شاید قبلا فک میکرده بچست ولی الان بزرگ شده و باید دامن بپوشه

همین

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
شاید حرف من به خیلیا بربخوره و خوششون نیاد ولی دخترها مثل طلا هستن که بیشتر باید خودشونو بپوشونن، خی ...

اتفاقا اکثر قربانیای تجاوز  به خاطر همین تفکرات مجبورن سکوت کنن چون همیشه مقصر نشون داده میشن هیچ چیزی مجوز تجاوز به کسی نمیده 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ میخواست  دلیلی برای رفتار باباش نبود هیچوقت باباش محدودش نمی‌کرد چیشد این همه سال باباش عین ...

همین پست بالامو ببین گفتم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
شاید قبلا فک میکرده بچست ولی الان بزرگ شده و باید دامن بپوشه همین

ینی هر دختری که بزرگ میشه باید تو خونه دامن بپوشه حتما باید زیرشم شلوار پاش کنه 😐😐

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
خود خدا میگه اجباری در دین نیست شما چرا کاسه داغ تر از اش میشی؟

چطوراین آیه رامیبینیم ولی آیه ای که باصراحت دستوربه پوشش می ده رانه؟

عجیبه

مثل زنبورباشیم که فقط زیباییهاراببینیم نه مثل مگس که فقط زشتیهارابپسندیم
2738
شاید حرف من به خیلیا بربخوره و خوششون نیاد ولی دخترها مثل طلا هستن که بیشتر باید خودشونو بپوشونن، خی ...

وایییی ،از ماست که بر ماست ،تا وقتی زنای مملکت اینجوری میگن هیچ توقعی از مردا نیس😔😔😔

خب به هر حال یه خطری حس کرده که تشخيص داده برای عزیزش اتفاق ناگوار و تلخ نیفته 

دقیقا وقتی ی پدر بچشو میکشه همینو میگن

من با این حرف حتما صلاح دیده مشکل دارم

خیلی وقتا صلاحی در کارنیست

واقعا نمیدونم چرا همه چیو بعضیا سخت میگیرن لباس گشاد پوشیدن تو خونه نه تنها سخت نیست بلکه خیلی هم راحت و باحاله همه جای آدم هوا میخوره حال میده 😁 سختش نکن اسی دنبال دلیل نگرد.. قطعا یا یه جاییت پیدا بوده یا لباست خیلی بدن نما بوده یا چیزی از برادرت دیده که اینجوری گفته در هر صورت صلاحتو میخاد

ینی هر دختری که بزرگ میشه باید تو خونه دامن بپوشه حتما باید زیرشم شلوار پاش کنه 😐😐

من نمیگم اینو ک

میگم شاید فکر باباش اینه ربطی هم ب صلاح دید نداره

نمیشه که پدر مادر مسئول ما هستن وظیفه شون فقط بچه پس انداختن نیست که حق دارن هر جا که اشتباه می کنیم ...

بله ولی محدود نکنن ،گاهی وقتا فقط و فقط یک تفاوت نسله ک باعث مشکل میشه و حق با پدر نیست ،البته نمیگم پدرا همیشه اشتباه میگناااا

2706