2733
2739
عنوان

بابام یه حرفی زد دارم خفه میشم 😐

14494 بازدید | 324 پست

من کلا دختر راحتیم ینی تا به حال گیر ندادن بهم که چرا موهات بیرونه و مانتوت کوتاهه و..... هیچ وقت تازه خیلی وقت ها ‌موبا‌ز هم بودم 

بابام چند وقته گیر داده بهم میگه تو خونه دامن بپوش😐 یا لباس بلند بپوش به خدا گریم گرفته ببخشید که اینو میگما ولی کلا لاغرم اصلا باسنمم جلب توجه نمیکنه بهش گفتم چرا اینو میگی ینی تو خونه هم راحت نباشم میگع این چه حرفیه دختر مگه اینطوری میگرده 😐ینییییی چی من کاملا معمولی میگردم نه جلوشون تاپ و شلوارک میپوشم نه لباس باز بلیز شلوار..... عصابم خورده

به نظرتون چرا اینو میگه؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داداش مجرد تو خونه نداری؟

دارم

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2738
برادر داری؟

بله

گلم نه اینکه من با حرف پدرت موافق باشما

اما به نظرم وقتی پدرت اینو میگه حتما یه چیزی دیده و به نفع خودته انجام بدی❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
دارم

شاید یچیزایی از داداشت دیده تو به خودت نگیر 

مراعات کن واسه حال داداشت

البته شاید چون پدر و مادرا وقتی یه حرفی رو میزنن یه علتی پشتش هست

نی نی یار بچه به این خوبی تو نی نی سایت داری دلت میاد آخرین اکانتشم تعویق کنی😓😓
2706