2737
2734

دستور پخت حلوای سه آرده دارم من 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
دستور پخت حلوای سه آرده دارم من 

۳ آرده یعنی چی؟ میخوام با آرد گندم درست کنم من اولین بارمه

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای شهد آب ، شکر، دارچین، چنددانه هل، گلاب ، و کمی زعفران رو بذار بجوشه

بعد توی تابه روغن بریز زیاد ، داخلش آرد بریز یه مایع غلیظ میشه که اونو کلی روی شعله هم میزنی تا خامی آرد از بین بره بعدش که رنگش تغیر کرد شهد جوشیده رو بهش اضافه کن سریع هم بزن.بعدش سفت میشه از رو شعله بردار. حلوا امادست😀

2728
برای شهد آب ، شکر، دارچین، چنددانه هل، گلاب ، و کمی زعفران رو بذار بجوشه بعد توی تابه روغن بریز زیا ...

اوووو مرسیییی😍😍😍😍

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
۳ آرده یعنی چی؟ میخوام با آرد گندم درست کنم من اولین بارمه

این ارد برنجو ارد نخودم میخواد

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ارد و شکر میزانشون برابر اب دو برابر ( البته میزان گلاب رو از مقدار اب کم کنید)

ارد و روغن باهم میذارم تفت میدم با شعله کم تا کم‌کم خامی ارد گرفته شه و رنگش تغییر کنه

اب و شکر میذارم رو حرارت زعفرون و پودر هل هم میریزم بهمراه گلاب

نیاز نیست خیلی شربت غلیظ شه یخورده جوشید کافیه

بعد ک رنگ ارد اونجوری شد ک دوست داشتم یخورده کره میریزم زیرشو خاموش میکنم از حرارت یکم افتاد شربت میریزم دوباره میذارم رو حرارت و هم میزنم تا ابش کشیده شه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2738
این ارد برنجو ارد نخودم میخواد

اهاا حالا بزار دستورشو ببینم چجوریه

۱پیمونه آرد ۱ ۱پیمونه شکر دو پیمانه آب و گلاب ...این نسبت های مواد اصلیه

آب و گلاب و شکر رک میذاری رو حرارت که حل بشه شکر توش و بهش زعفرون میزنی در آخر.. آرد رو هم تفت میدی وقتی تفت خورد بهتره الک بشه اول بعد توش کره یا روغن یا هردو باهم اضافه میکنی یه پنج دقیقه با اونا هم تفت میدی بعد شربتی که درست کردی کم کم اضافه میکنی و هم میزنی تا جمع بشه حلوا وسط ظرف کره و روغن هم انقدری بزن که نرم بشه آرد دیگه نه خیلی زیاد که چرب بشه نه کم که سفت باشه

اهاا حالا بزار دستورشو ببینم چجوریه

الان عکسشو میزارم

ارد و شکر میزانشون برابر اب دو برابر ( البته میزان گلاب رو از مقدار اب کم کنید) ارد و روغن باهم میذ ...

وای مرسی قشنگم😍😍🥺

۱پیمونه آرد ۱ ۱پیمونه شکر دو پیمانه آب و گلاب ...این نسبت های مواد اصلیه آب و گلاب و شکر رک میذاری ...

دستت طلاا❤❤❤