2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسیییی برام دعا کردی ان شالله خودتم ب خیر و سلامتی می گذرونی این روزارو  من طول سرویکسم ...

عزیزدلممممم الهی خداکمکت کنه داشتم تاپیکاتو میخوندم چقدر سختی کشیدی و سونو رفتی تند تند

یجا خوندم گفتی طول سرویکست۴۲بوده 

چرا یدفعه انقدر اومد پایین

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2731

من 33 هفته و 1 روزمه شبها خواب ندارم سنگین شدم پهلو به پهلو شدن برام سخته تازه دست شویی رفتن شبانه رو هم اضافه کن که هی از خواب بیدارم میکنه

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
عزیزم مرسیییی برام دعا کردی ان شالله خودتم ب خیر و سلامتی می گذرونی این روزارو  من طول سرویکسم ...

راستی منم مثل شما حس میکنم تکون جنین کمتر شده،شما از هفته چند ضرباتشو محکم حس کردی

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
شما استراحت کن خوب من هی اینور و اونور می‌پریدم، چون لاغرم خیلی فرز بودم همه کارامو تندی خودم انجام ...

من که اصلا انگار حامله نیستم کار میکنم راه میرم عین قبل

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
من که اصلا انگار حامله نیستم کار میکنم راه میرم عین قبل

عین من دیگه

اصلا بهم گفت شوکه شدم

چون ن درد دارم ن لک 

خیلی حالم خوب بود

الان کلا تو رخت خوابم، فقط صبحانه رو خودم میخورم بقیه رو باید آماده بگیریم یا کسی برام درست کنه

2740
عزیزدلممممم الهی خداکمکت کنه داشتم تاپیکاتو میخوندم چقدر سختی کشیدی و سونو رفتی تند تند یجا خوند ...

عزیزم مرسی قربونت برم 

فک کن با این تفاسیر انقدر زود رنج شدم اصلا دیگه نمی تونم کسی بهم بگه بالای چشمت ابرو هیچ جا هم دوس ندارم برمبا هرکی هم حرف می زنم یا درد و دل آدم نمی فهمن ک میگن حرص نخور ترجیح میدم ساکت بمونم تا این از این قضاوتا در امان باشم نمی دونم چی شد یهو انقدر اومد پایین 

اره اولش خوب بود یادمه تو سونوهای اول طول سرویکس

ولی بعدش اومد پایین

با این ک فعالیت خاصی نداشتم نمی دونم ...

عین من دیگه اصلا بهم گفت شوکه شدم چون ن درد دارم ن لک  خیلی حالم خوب بود الان کلا تو رخت خو ...

ای بابا پس برم بشینم سرجام😐

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
عزیزم مرسی قربونت برم  فک کن با این تفاسیر انقدر زود رنج شدم اصلا دیگه نمی تونم کسی بهم بگه با ...

شاید افسردگی زایمان گرفتی عزیزم

سعی کن هر چی زودتر مثل قبلت بشی 

بچت به یه مامان شاد نیاز داره😍😍😍😍 

انشالا بعد زایمان درست میشه 

ماها که استراحت مطلق بودیم و همش تو خونه بودیم بیشتر از دیگران بی حوصله میشیم 

انشالا وقتی پسمل خوشگلمونو بذارن رو سینت تمام این دردا و غصه ها از یادت میره

خداروشکر چیزی هم‌نمونده

این چند روز آخر تند تند سویق کامل بخور که بچت وزن بگیره

چون تو ماه آخر خیلی زود وزن میگیره

شاید افسردگی زایمان گرفتی عزیزم سعی کن هر چی زودتر مثل قبلت بشی  بچت به یه مامان شاد نیاز دار ...

ان شالله عزیزم مرسی 

تو دعاهات منو یادت نره گلم 

برای خودم و بچم دعا کن برای همه ی خانومای باردار دعا کنیم که به سلامت بارشون رو زمین بذارن هم خودشون و هم بچشون در کمال سلامتی باشن

ک دعا کردن دیگران در حق هم مستجاب میشه

ان شالله شما هم به راحتی هرچه تمام تر این دوران رو می گذرونین و نی نی رو سالم بغل می گیرین

دیروز

طول سرویکس چند بود مگه؟چرا رفتی سونو 

2706