2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب بود فقط ترس زایمان رو داشتم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

تا این ۶ماه که تو رخت خواب بودم

خوشبحالتون همه خطراتو رد کردین

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
تا این ۶ماه که تو رخت خواب بودم خوشبحالتون همه خطراتو رد کردین

خون دل ها خورده ایم 

هیچ وقت اینطوری نگو ب کسی 

من اولش کلا استراحت مطلق 

الانم سختمه مگه میگذره 

روز ه بروز و ساعت ب ساعت رو شمردم تا گذشته

کمر درد دارم همش دلم‌میخواد دراز بکشم.یکم میشینم خسته میشم. جدا از کمر درد دکترمم گفته باید استراحت ...

وای منم همینطوری ..

همه جام درد می کنه کمر درد .. استخون وا.... 

همش دلم دراز می خواد 

بی حوصلگی شدبد 

اصلا نمی دونم‌چمه

حال روحیم‌زیاد خوب نیست صبحم ترشح شیری رنگ داشتم،  یه کم‌دلدرد وپهلو هام تیر میکشه،واژنم تیر م ...

راستی منم خیلی ترشح دارم همینطوری مثل شما..

خطرناک‌نیس ؟ طبیعیه ؟

خون دل ها خورده ایم  هیچ وقت اینطوری نگو ب کسی  من اولش کلا استراحت مطلق  الانم سخ ...

شرایط من یکم سخت تره

من چون سقط داشتم همش میترسم همون اتفاق خدایی نکرده تکرار بشه

تا یه ذره تکون نمیخوزه میمیرم

خداروشکر که به اخراش رسیدی انشالا زایمان راحتی داشته باشی عزیزم😍🥰

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2706