2733
2739

الان ۶ ماهم تموم شده و وضعیت خیلی بدی دارم تهدید به زایمان زودرس شدم مجبور به گذاشتن پساری شدم والانم استراحت مطلقم درد دارم حرکت اصلا نمیتونم بکنم😔😭😭برام دعا کنید تروخدا

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           

سختتتتت  ولی شیرین 

درد کمر و سنگین شدنم اذیت میکرد 

سعی میکردم  خودمو با عکاسی بارداری و کلیپ بارداری و اتاقش سرگرم کنم 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچی خوبم انقدر به پهلو خوابیدم بدن درد دارم زور شماری میوفته این اخرااا شماها سزارینی هستین یا ط ...

من‌نوبت سرارین‌زدم‌،ولی میترسم طبیعی بشم 

چون شهرما سزارین نمیکنن رفتم‌یه شهر دیگه الانم‌همش دلدردای کوچولو ،پهلو وکمردردای کوچولو البته مثل درد زایمان نیست

2728
دیگه چیزی ب زایمانت نمونده انشالا ی نینی خوشگل و‌سالم‌و سرحال میگیری بغلت همه‌چیز یادت میره. طول سر ...

هفتش و یادم‌نیس 

فک کنم تا ۳۱ اینا بود تو غربالگری دوم 

قبلش هم‌ک‌جفتم‌lowlying بود پایین بود استراحت بودم تا بره بالا و قبل ترش هم هماتوم‌پشت جفت 

کلا ار ماه اول استراحت بودم

الانم‌ک‌سنگین شدم اصلا نمی‌تونم‌تکون‌بخورم

2738
من‌نوبت سرارین‌زدم‌،ولی میترسم طبیعی بشم  چون شهرما سزارین نمیکنن رفتم‌یه شهر دیگه الانم‌همش د ...

منم سزارینم با توجه به تاریخی که دکترم داده تیکر زدم اخرین سونون گیه زایمانت کیه؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
من ۲۸ هفته ام   روزایی که تکون نمیخوره  جنون عصبی میگیرم   دیوانه شدم فق ...

عزیزم کاملا حست رو می فهمم 

فقط باید صبر کنی‌تابذره ولی ۲۸ هقنه خیلی سر تکوناش نگران‌نشو منم با تکوناش خیلی مشکل داستم 

تازه ۳۰‌هفکه ب بعد حس می‌کردم 

می‌تونی بری تست nst بدی

ب منم گفتن یا سرکلاژ یا حلقه دکترم گفت احتمالا بدوزه حلقه نذاره

جفتشون مزایا معایب دارن خوبی پساری اینکه دیگه بیهوشی نداره رحمتم صدمه نمیبینه ولی خب مراقبت میخواد.سرکلاژم خوبیش اینه نمیفهمی دردشو چون بیهوشی

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           
واییی منم ۱۳ کیلو اینا چاق شدم تا الان  بعدش چقدر شدی ؟من‌سر این‌ سنگینیم‌اعصابم‌خورده بیشتر ک ...

منکه ۳۵ کیلو بالا رفتم...بعد زایمان که وزن کردم۸۶ شده بودم،چن ماه اول اهمیت ندادم...ولی کم کم غذامو کمتر کردم،تو خونه آهنگ میزاشتم میرقصیدم،هفته ای دو روز روزه میگرفتم هر ماه سه چهار کیلو کم میکردم،چون  شیر خودمو میدادم زود وزنم پایین اومد

2706