2733
2734
وای منم همینطوری .. همه جام درد می کنه کمر درد .. استخون وا....  همش دلم دراز می خواد  ...

خب طبیعیه دیگه عزیزم‌ولی من همش ب خودم امید و‌انگیزه میدم و به عشق‌بچم خودمو سرحال نگر میدارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اوایل بارداریمه فعلا چون زیر دلم خعلی درد میکنه دکتر گفته مشکوک ب سقطی استراحت مطلقم دیشب دلم گرفت کلی گریه کردم خعلی روزای حساسی رو میگذرونم 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728

هرروز دنبال یه علایم بودم که بگم منو وردار ببر زایمان کنم

وای که داشتم مینرکیدم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
چرا تو رختخواب؟

سقط داشتم دکتر گفته باید استراحت مطلق باشی حالا حالاها

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

منکه خیلی عجله داشتم تا دیگه تموم شه،بچه ام به دنیا بیاد،خیلی ام ذوق داشتم

انقد چاق و سنگین شده بودم که کم مونده بود بترکم😁 دلم میخواست زایمان کنم و یه شب راحت بخوابم تو تخت قلت بزنم

الان پسرم شش سالشه❤

عالیییییی بودم خداروشکر.کلا پروسه بارداریم و زایمانم بجز دوماه  ک ویار داشتم خوب بود

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

نه خیلی حساس بودم و زرتی میزدم زیر گریه

ورم کرده بودم و نفسم بالا نمیومد

شوهرمم ک در اذیت کردن کم نذاشت برام

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

من تازه وارد ماه نهم شدم؛فقط میگم بگذره اینروزا بچمو بغل بگیرم از اینهمه استرس بیخود راحت بشم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

والا سر اولی عالی بودم سر این دلم میخواد بخابم فقط😂

سر پسرم دوس داشتم همش ب گشتن بودم ازبس سرش پرخوری کردم چاق شدم فقط خالم از چشمم افتاده بود😂🤣

سر دخترم دلم میخواد فقط بخابم😂اشتها اصلا ندارم هرچی سر اون اصاف کردم سر این دارم کم میکنم بمیرم الهی پسرم وقتی می بینه خابم میاد پیشم میخابه

پسرم یکسال و ی ماهشه خودم پنج ماه دارم تموم میکنم

هفته 18 هستم تا اینجاش ک خیلی خوب بود☺️☺️☺️

ویار و تهوع اصلا نداشتم، ولی خیلی تو خونه کارامو خودم انجام می‌دادم، چون همسرم همش پشت گوش میندازه

رفتم دکتر گفت طول سرویکس کم شده باید سرکلاژ شی 

الان دوهفته استراحت تا باز دوباره چک بشه برای نظر نهایی☹️☹️

راستی منم خیلی ترشح دارم همینطوری مثل شما.. خطرناک‌نیس ؟ طبیعیه ؟

نمیدونم‌امروز به دکترم‌زنگ‌زدم‌گفت برو بیمارستان  تا نوار قلب بگیرن ولی من‌اومدم فعلا نشستم‌برای سونوگرافی ببینم‌جی‌میگه

شرایط من یکم سخت تره من چون سقط داشتم همش میترسم همون اتفاق خدایی نکرده تکرار بشه تا یه ذره تکون ن ...

عزیزم منم دقیقا مثل شما سقط داشتم .. و همین حس رو داشتم

و اول ک متوجه شدم باردارم گفتن هماتوم داری برو استراحت مطلق بعد گفتن جفت پایین داری استراحت مطلق بعد گفتن طول سرویکست پایین استراحت مطلق بعدم گفتن فانلینگ (بازشدگی دهانه رحم ) ....

تا ماه ۶ و ۷ استراحت بودم مسافرت نزدیکی فعالیت همه چی ممنوع بود برام 

بعدم کرونا گرفتم یکماه تموم افتاده بودم کسی هم‌نمی تونس بیاد پیشم بهم برسه واقعا سخت گذشت

حالا الان بچه وزن‌نمی گیره هرکاری ک بگی کردم هر روز آمپول آنوکسا می زنم کلی پودر و قرص 

پرولوتن زدم هر شب شیاف می ذاشتم همش دکتر و سونو

برای منم خیلی خیلی سخت گذشت خیلی

الان دیگه خیلی بی طاقت شدم 

برام دعا کنید ...

2706