2733
2739
شش ماه تمام تو رخت خوابم😂 اصلا نه کار کردم، حتی یکبار نزدیکی هم نداشتم،فقط و فقط و ققط معذرت میخوا ...

عزیزم ب سلامتی 

پس منم کامل کامل استراحت کنم

خیلی امیدوار شدم ممنونم

مگه چند هفته سقط شد؟؟ منم سقط داشتم مشکلی ندارم فقط گاهی دردای زیر شکمی 

سه ماهه بودم سقط شد 

بعد سقط خیلی باید بیشتر از قبل رعایت کنی

منم مشکلی نداشتم برا همین کرفتم خوابیدم که خودم مشکلی نسازم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا فهمیدم باردارم رخت خواب پهن کردم بغل بخاری و فقط خوابیدم دست به سیاه و سفید نزدم شش ماه نه غذا ...

اها مرسی 😍ان شالله برا منم زودی بالا بره 😍

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
سه ماهه بودم سقط شد  بعد سقط خیلی باید بیشتر از قبل رعایت کنی منم مشکلی نداشتم برا همین کرفتم ...

گلی حرکت بچه رو از چن هفته کامل فهمیدی؟؟ 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
2742
عزیزم ب سلامتی  پس منم کامل کامل استراحت کنم خیلی امیدوار شدم ممنونم

حتی عکس سونوهامم بخوایی میفرستم ،۳۲بود شد۴۲

بدون سرکلاژ و...

تازه جفتمم پایین بود رفت بالا

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
بله ماه اخر

ببخشيد شما كتابي فيلمي راهنمايي چيزي براي آمادگي قبل از بارداري سراغ داري؟ 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
سه ماهه بودم سقط شد  بعد سقط خیلی باید بیشتر از قبل رعایت کنی منم مشکلی نداشتم برا همین کرفتم ...

منم استراحتم

فقط طول سرویکسم ۳۱دکترم گفت خوبه اینجا میگن کمه

من ده هفته طبق پری

۵هفته و‌۶روز طبق سونو کوچیک بود سقط شد

کورتاژ کردی،؟

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
اها مرسی 😍ان شالله برا منم زودی بالا بره 😍

هفته چندی و طول سرویکست چنده

2740
از من ۱۵هفته و‌۵روز  ۳۱بود دکترم گفت خووبه دارم کم کم نگران میشم  چیکار کردی اومده پایی ...

من کلا کارای معمولی خونه ام رو انجام میدادم

غذا پختن، جمع و جور کردن 

فقط جارو برقی میکشیدم هفته ای ی بار

با ظرف شستن کمرم درد میگرفت، الان فهمیدم این کمر دردا بخاطر این بود

دکتر گفت کلا هرکاری ک ی کم خسته ات کرد دیگه انجام نده

طول سرویکس چند بود مگه؟چرا رفتی سونو 

توی ۲۴ هفته طولش ۲۶ بود

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           
گلی حرکت بچه رو از چن هفته کامل فهمیدی؟؟ 

از هجده هفته یه چیزایی حس میکردم اما شک داشتم بچه باشه،اما تو بیست دیگه کامل مشخص شد ضربه هاش 

ببخشيد شما كتابي فيلمي راهنمايي چيزي براي آمادگي قبل از بارداري سراغ داري؟ 

خانوما، مامانا من از حاملگي و بچه داري چيزي بلد نيستم خواهر بزرگترم ندارم راهنماييم كنه توروخدا اگر راهنمايي چيزي كه بنظرتون مياد مهم هست و بايد انجام بدم ميگيد؟ 

دكترا الان زياد دلسوز نيستن، رفتم ميگم ميخوام باردارشم ميگه اقدام كن!!هيييييچي ديگه نميگن 

اقا كتابي فايل صوتي اي آزمايشي قرصي ...هيچي. فقط ميگه برو اقدام كن زول ميزنه تو چشام😉شما اگر نصيحتي چيزي داريد بخدا دعاتون ميكنم 🙏🏻🌹

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
منم استراحتم فقط طول سرویکسم ۳۱دکترم گفت خوبه اینجا میگن کمه من ده هفته طبق پری ۵هفته و‌۶روز طبق ...

الان چند هفته ای؟؟ببین طول سرویکس زیر ۳۰خطرناکه، اینجا اگه میگن خطرناکه برا اینه که ببند نشی بری نزدیکی کنی یا پیاده روی کنی یا کار زیاد انجام بدی که خدایی نکرده به زیر سی برسه

برا اینه که مراعات کنی که بره بالاتر

جون سن بارداری هم که بالا بره سرویکس به مرور میاد پایین تر

برا همینه میگن که مراقب باشی

اصلا نگران نباش استراحت کنی حله 

اره منم کورتاژ شدم ده هفته بودم یکم بقایا داشتم سه ماه بعد باردار شدم

شما چند ماه بعد باردار شدی بسلامتی

هفته چندی و طول سرویکست چنده

الان ۱۸ هفته و ۱ روزم تو ۱۶ هفته رفتم گفت ۲۸ دوهفتس کاملا استراحت مطلقم  جفتمم پایینه رفتم دکتر گفت نیازی به سرکلاژ نیست فقط استراحت کن جفت بره بالا  با جفت پایین سرکلاژ نمیشه بعد دوهفته بیا ببینیم رفته بالا اها امپول پروتولون هفته ای یبار میزنم ۲۵۰ 

2706