2737
2739
عنوان

تا سر ماه تعدیل نیرو میشیم

223 بازدید | 18 پست

شرکتمون مشتری های اصلیش رو از دست داده الان مدیرمون گفت یه جوری برنامه ریزی کن تا سر ماه کار کنن بعدش باید تعدیل نیرو کنیم، اگه نیرو ها رو اخراج کنن عملا من هم باید برم 

خیلی دلم گرفته تو این وضعیت باید چیکار کنم از کجا کار پیدا کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تجهیزات پزشکی 

خودت وارد کن یا عمده ای بخر توی اینستاگرام یه پیج فروش بزن و بفروش

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
خودت وارد کن یا عمده ای بخر توی اینستاگرام یه پیج فروش بزن و بفروش

نمیشه بابا چندین میلیارد پول لازم داره، اینا با این همه سابقه موندن توش انوقت من بیام اینستا بفروشم، اصلا وزارت بهداشت پدر ادم رو درمیاره بدون مجوز

2740
نمیشه بابا چندین میلیارد پول لازم داره، اینا با این همه سابقه موندن توش انوقت من بیام اینستا بفروشم، ...

اها من یه پزشک میشناسم که تو اینستا تجهیزات پزشکی میفروشه البته از اینا که دیابت رو اندازه میگیرن یا گوشی پزشکی و اینا

حالا فروشش مجوز میخواد!؟

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
راست میگه اینستا پیج بزن. بفروش. اینجوری درصدی میگیری و شاید درآمدت بالاتر هم بره

برای فروش باید مجوز اداره کل تجهیزات و وزارت بهداشت و صنایع و معادن و.... کلی عنوان و انبار و شرکت ثبت شده توی صنایع و معادن  و انواع گواهینامه و..... داشته باشی.

2706