2733
2734

دوماه شد و من پریود نشدم 😑با اینکه منظم و دقیق بودم بچه اولم زیر دلم تیر میکشید بعدشم فهمیدم باردارم

ولی چند بار بی بی زدم منفی  اقدام هم نبودیم جلوگیری طبیعی بود ولی دلم میخواد باردار باشم چون من دیررر باردار شدم بعد 8سال میترسم 😕

خو الانم برو آزمایش بده ببین بارداری یانه؟شاید تنبلی تخمدان یا کیست داری که پریود نمیشی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خو الانم برو آزمایش بده ببین بارداری یانه؟شاید تنبلی تخمدان یا کیست داری که پریود نمیشی

همش یه کاری پیش میاد نمیشه برم ولی فردا حتما میرم 

پریودام همیشه مرتب بود هیچوقت سابقه نداشتم

منم دوماه و دو هفته م علائم خاصی ندارم

حالت تهوع هم نداری؟

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 

منم علائم نداشتم بعد اینگه آز دادم دو هفته بعدش ویارم شرو شد

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2740

عزیزدلم انشاالله بارداری.منم شبی همش دسشویی میرم پهلوهامم یه کم درد دارن و نفس تنگی گرفتم همشم معدم ضعف میزنه و اروغ میزنم 🥺نمیتونم بخوابم همش نفس عمیق میکشم بنظرتون اینا میتونه علائم بارداری باشه 

همش یه کاری پیش میاد نمیشه برم ولی فردا حتما میرم  پریودام همیشه مرتب بود هیچوقت سابقه نداشتم

منم دقیقا مثل خودتم ولی من با قرص پریود میشم ولی الان با قرص این ماه هم پریود نشدم بی بی هم زدم منفی بود. حالا شنبه میرم آزمایش بعدش هم پیش ماما ببینم چمه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
من کل حاملگیم تنها علائمم شکمم بود که هی بزرگ میشد جز این هیچ آثاری از حاملگی نداشتم و خیلیم سرحال ...

بچه ات چی بود؟ 

2706