2733
2734
عنوان

میخام رازهایی ک بین منو خدابوده رو بگم امشب کمی سبک بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز گفتن تا دیدن خیییلی فرقشه... وقتی ب گذشتم فک میکنم مث الان همه بدنم ب لرزه میوفته.... با روحی د ...

سعی کنکمتر باهاش ارتباط بگیری 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728

عزیزدلم😪💔

جات بودم خیلی وقت پیش اینارو به مامانم میگفتم و طلبکارش میشدم واسه اینکه نتوسنتم بچگی مثه بقیه داشته باشم!واسه اینکه پدرمو ازم گرفته!واسه همه دردایی که بهم تحمیل شده!

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
کودکی ک من داشتم مطمعنم که هیچکدوم ازشما نداشتین،از کودکی فقط تا۴سالگی یادمه ک توی حیاطمون بادرختای ...

زندگیتو بکن لزومی نداره بهش بگی. بعید میدونم فایده ای داشته باشه  . ایشالا تا ابد خوشبخت باشین و خوشحال و جواب صبرت رو بگیری. 

مواظب زندگیت باش شوهرت سرد نشه گلم سعی کن گذشته رو فراموش کنی

خدا خیلی بزرگه واااقعا فک میکنم این عشقو خدا ب دلش انداخت ک از یه خانواده فوق‌العاده آبرومند اینقد پای من وایساد و تا الان حتی ی بارم ب روم نیاره

زندگیتو بکن لزومی نداره بهش بگی. بعید میدونم فایده ای داشته باشه  . ایشالا تا ابد خوشبخت باشین ...

ممنونم گلم فقط خاستم دلش ب درد بیاد شاید بفهمه چی ب سرم اورده

2738
 خدا خیلی بزرگه واااقعا فک میکنم این عشقو خدا ب دلش انداخت ک از یه خانواده فوق‌العاده آبرومند ا ...

بعضی مردها ترحم رو با عشق اشتباه میگیرن  حالا هر چی قید مادرتو کاملا بزن بچه ها شو هزار بار به مردای مختلف زیر فی فروخته  ارزش نداره

💞💫🖐
پس حق میدید ک قط رابطه کنم!!!!

آره صددرصد چون رابطه داشتن گذشتتو جلوی چشمات میاره و نمیشه فراموشش کنی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706