2737
2739
عنوان

میخام رازهایی ک بین منو خدابوده رو بگم امشب کمی سبک بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بمیرمم برا دلت خداسرهیچکس نیاره 😔😓

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
کودکی ک من داشتم مطمعنم که هیچکدوم ازشما نداشتین،از کودکی فقط تا۴سالگی یادمه ک توی حیاطمون بادرختای ...

ای جانم حال دلت خوش عزیزممممم🤩😍خوشبخت بمونی تا ابد 😍

‹ تا استخوان مبتلای توام^^🔗♥️ ›
دلم گرفت برات. واقعا چه جوری بعضی مادرا میتونن اینقدر خودخواه باشن آخه به چه قیمتی😟

عزیز گفتن تا دیدن خیییلی فرقشه... وقتی ب گذشتم فک میکنم مث الان همه بدنم ب لرزه میوفته.... با روحی داغون من چطور میتونم مادر خوبی برا بچم باشم!!! همش تحت درمانم ازین دکتر ب اون یکی ک روحمو درمان کنن

2740

نه نمیخواد بهش بگی، هر چند بهتون خیلی بدی کرده ولی آخرش مادرته، و از همه مهتر وضعیت الانه خودته که پاداش پاکی و نجابت خدا گذشته رو برات جبران کرده بقیه چیزا مهم نیست

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا دوست دارم درکنار دوست ای خوبم به وزن دل خواهم برسم ، شروع از ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ ، وزن اولیه ۷۳/۵، هدف نهایی ۶۰
کودکی ک من داشتم مطمعنم که هیچکدوم ازشما نداشتین،از کودکی فقط تا۴سالگی یادمه ک توی حیاطمون بادرختای ...

حقیقتا مادر شما براتون مادری نکرده عزیزم وقتی بهش گفتی شوهرت تجاوز کرده بهم حتی ازت دفاعم نکرد بعد شما نگران دل شکسته شی فک کنم زیادی دختر از خودگذشته ای هستی

2706