2733
2739
خوب دوست عزیز خیلی سختش کردی😉 پس 5 تاش فقط عندالمطالبه است بقیقش اگه در استطاعت زوج باشه قابل دریاف ...

ن بابا 😂 بخدا شما سختش کردید 

مهر زن هر چقدرررر باشه مرد باید بده چه عندالمطالبه باشه چ عندالاستطاعه.. یک وقت دیدی مرد میلیاردر بود همه مهر زنشو میده یک وقت هم مرد نداره 

دعوای مهریه از دو جهت قابل بررسی هست .. یکی حقوقی که دعوا میره دادگاه حقوقی و هرررر چقدر سکه بخواهی میتونی از شوهرت مطالبه کنی 

یک دونه دعوا هم داریم ک کیفری هست که بیشتر خانمها دعوای کیفری رو ب چند دلیل هست که مطرح میکنن ...اولا هزینه پایین دادرسی که اصلا قابل مقایسه با دعوای حقوقی نیست و بسیار جزئی هست و بعد هم شوهر رو بندازن زندان که حالا هر غلطی کرده دلشون خنک شه 😁🤭 حالا قبلا قانون میگفت تا سقف ۱۱۰ تا سکه ..الان میگه به اندازه ۵ سکه من از شما حمایت میکنم و حکم جلب و زندان و ... صادر میکنم.

با اینکه من از بیخخخ  و بن با آقایان مشکل دارم اما متاسفانه زندان آسیب جدی به شخص و اطرافیانش واردمیکنه و واقعا بعضی جاها بهتر مجازات جایگزین در نظر گرفته بشه برای آنها تا زندان.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن بابا 😂 بخدا شما سختش کردید  مهر زن هر چقدرررر باشه مرد باید بده چه عندالمطالبه باشه چ عندال ...

ممنونم، از توضیحاتت ولی همون قدر ک زندان اسیب جدی داره این راحت زن گرفتن و طلاق دادن هم میدونی چ اسیبی به دختران مملکت میزنه به مادران و در نهایت به کل جامعه میزنن ، اینا به جای زندان و یا بازی کردن با اینده و احساسات دختران، زنها هم از ی سری حقوق معنوی در زندگی برخردار باشن ، مثلا من خودم دکترا دارم و قبل ازدواج شاغل بودم بعد ازدواج همسرم اجازه نداد کار کنم اما خودش کار کرد و پیشرفت کرد حالا اقا ویرش بگیره یا مشکلاتی پیش بیاد من بخوام جدا بشم ن تنها از لحاظ مالی تامیین نمیشم بلکه جواب این چند سال زندگی من و اینکه از 8 سال پیش یا شایدم 0 باید شروع کنم و ایا جامع دباره این فرصت رو به من میده؟ که حداقل حداقل بتونم از لحاظ مالی تامیین کنم خودمو، چرا چون قانون این حق و ب همسرم داده نزاره من کار کنم پیشرفت کنم و....... یعنی وقتی ازدواج میکنیم بله رو میگیم اجازه میدیم ک طوق بردگی به گردنمون ببندازن، اینا بجایی اینکه قوانین 1400 سال پیش زنان عربستان ک مایع ننگ بود دختر باید با چادر سیاه نمادی از اینکه در سیاهی حرکت کنن برای من زن ایرانی قرن 21 اعمال کنن حقوق ازاد اندیشیدن و ..... رو از زن و دختر ایرانی نگیرن ، اگر ما خرد داشتیم کجا این چنین عاقبت بد داشتیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب دیگه مهریتو 5 تا 5 تا اجرا بزارید اگه کارتون به دادگاه افتاد خدایی ناکرده ، دیگه تا اخر عمر میشه خونه دوم خانوما 5 تا اجرا بزار حکم بیاد حالا چقد طول بکشه خدا داند دباره 5 تا بعدی و .....😂😂😂😂

2731