2737
2739

مامانم امروز تب ۳۷.۳ داره

میگه احساس تنگی نفس دارم(ولی چون ادم استرسیه ممکنه توهم زده باشه)

کلا ۶ بار هم از صبح تا الان سرفه معمولی کرد

دیشب هم سرش یکم درد میکرد قرص خورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اولش با سرفه ی خشک شروع میشه. خیلی کمه. مثلا موقع خواب چن تا سرفه میزنی و تموم‌. اما به سرعت پیشرفت میکنه. در عرض یه هفته حسابی سرفه میزنی.

برای هر کسی هم یه جور علائم داره. مثلا بعضیا تب میکنن یا بعضیا دچار بالاروی و پایین‌روی میشن (اسهال و استفراغ)

اشتها کم میشه.

پشت قفسه سینه درد میگیره.

روی گلو کمی به سمت پایین، حس سنگینی و گرفتگی ایجاد میشه.

اگه به ریه حمله کرده باشه، کم کم حالت نفس تنگی هم میگیری مخصوصا وقتی حرف بزنی یا بخندی.

به ترتیب اینا

سرفه کم که یک روزه قطع شد.

درد پشت قفسه سینه

بدن درد

ضعف و خستگی 

ابریزش شدید بینی و چشم

از دست دادن بویایی و چشایی

تنگی نفس 

سردرد 

معده‌درد

تب نکردم اصلا. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
اولش با سرفه ی خشک شروع میشه. خیلی کمه. مثلا موقع خواب چن تا سرفه میزنی و تموم‌. اما به سرعت پیشرفت ...

پس یه هفته طول میکشه تا علایم شدید بشه؟!

شنیده بودم اگه‌کرونا باشه یه شبه علایم سرعت میگیره

من اول بی حالی و احساس کردم سرما خوردم بعد تب ۳۸ طوری که تو خواب هذیون میگفتم وحشتناک بودم حالم بعد ۵ روز اینا استفراغ و بی اشتهایی شدید انگار حامله بودم ینی آبم نمیتونستم بخورم خلط شدید پشت گلو بعدم تک سرفه کل پروسه ۱ ماه طول کشید ولی تست ندادم دکترا میگفتن کروناست ولی چون آدم بیخیالی هستم تونستم چون سالم به در ببرم تو اون شرایط وحشتناکم از اینترنت سفارش لباس و دکوراسیون خونه میدادم همچین آدمیم من بهتره مادرت بیخیال بشه زیاد اهمیت نده چون استرس و ترس سمه 

دخملم نفس
2706