2733
2739
از چند هفته شروع شد؟ آخه تو این کرونا بستری شدن ریسکه

من آخرین روز شیش هفته شروع شد تا الان که سه روزه دیگه دارم به ده هفته. مردم بخدا سرم تقویتی زدم اثر ندارن.قرص اثر ندارن. اره ترسیدم به دکترم گفتم با این کرونا که نمیشه

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
دقیقاااا😭😭😭هیچی به دهنم مزه نمیده یکم سیب باپرتغال میخورم که همونم بالامیارم🤕

منم بخدا دیگه روانی شدم تا کسی چیزی میگه سریع میپرم بهش

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید تحمل کن منم همینطور بودم هر چند شب بهم سرم وصل میکردن چند روز خوب بودم.یا دکترم بهم امپول ویتامین دار ولی خواب اور میزد من پسرم تا ۵ ماهگی ولی دخترم تااتاق عمل بالا میاوردم 

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!
من آخرین روز شیش هفته شروع شد تا الان که سه روزه دیگه دارم به ده هفته. مردم بخدا سرم تقویتی زدم اثر ...

منم تاروز زایمانم ویار شدید داشتم معده م هیچی رو قبول نمیکرد وحشتناک بود همه میگفتن سه ماهت تموم بشه خوب میشی ولی برای من فقط چند درصد کمتر شد روزی ده بار بالا میاوردم😣😩تا روز زایمان

الان دومی باردارم از الان استرس گرفتم امروز ۷ هفته کامل شد ویارم یه هفته شروع شده

2731
منم تاروز زایمانم ویار شدید داشتم معده م هیچی رو قبول نمیکرد وحشتناک بود همه میگفتن سه ماهت تموم بشه ...

. الهی چقدر بد. کاش بارداری ویار نداشت

من دکتر بهم سرم وتقویتی میزنه تادوروز بهترم بازدوباره شروع میشه🤕اگه تاآخرش اینجوری باشم میمیرم که😭 ...

من سرمم بهم اثر نداره

. الهی چقدر بد. کاش بارداری ویار نداشت

دقیقا دعا میکنم انشالله سریعتر حالت روبه راه بشه .تهوع مادر خیلی اذیت میکنه ولی فوق العاده واسه جنین خوبه میگن مادرایی که ویار دارن بچه های باهوشی بدنیا میارن❤❤

2738
دقیقا دعا میکنم انشالله سریعتر حالت روبه راه بشه .تهوع مادر خیلی اذیت میکنه ولی فوق العاده واسه جنین ...

ان شا الله که همه ویارشون خوب بشه . بخدا من دیگه جونی ندارم

وااااییییی درکت میکنم 🤕😢سرم برای منم زیادتاثیرنداره ولی بازم سرگیجمو نگهمیداره

😭😭😭😭😭

بیا باهم گریه کنیم😭😭😭😭😭😭😭😭 اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر سخت باشه😭😭😭 ازهمه چیز بدم اومده🤕ش ...

منم ،😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2706