2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسایی که میگن هست لدفا توضیح 

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
2731
یا تاپیک می‌فرستم بخونیدش درباره خواب اموات دیدنه ،من اعتقاد دارم اون تاپیک خیلی برام جالب بود

برا منم بفرست

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
2740

نمیدونم هست یا نه ولی سه روز  بعد فوت خالم خواب دیدم مادربزرگم بهم گفت به ساناز( دختر خالم) بگم جای مامانش خیلی خوبه پیش مامان باباشه بهش بگو اروم بگیره و بچشو بغل کنه بخوابه اخه ساناز اصلا نمیخوابید همش گریه میکرد 😔😔😔

میرقصانم زندگی را به سازم

روح بعد مرگ از بین نمیره همون قانون پایستگی انرژی اساسا تو جهان هیچ چیزی به طور کامل از بین نمیره چون همه چیز از انرژیه و انرژی نه به وجود میاد و نه از بین میره انسانم همین طور ولی حالا این که بعد مرگ حیات چطوره واسم سواله  

سلام  عزیزم پدرم تازه به رحمت  خدا رفته  چند خواب دیدم که پدرم خبر داد ، چند روز بع ...

سلام عزیزم خداپدرتونورحمت کنه مادر منم ۳ماه میشه فوت کردن .همش فکرم درگیره مردن و اون دنیاست

من اعتقاد دارم ولی از همش بدتر شب اول قبره😬😬😬😬😬

عزیزم شب اول قبر  فشار قبر اینا اصلا نیست وقتی روح از جسمش جدا میشه و قراره از این دنیای مادی بگذره براش سخته و یکم فشار متحمل میشه 

چطوری دیدی تعریف کن عزیز

یه شب خواب دیدم همسایه مون داره آشپزی میکنه .بهترین میوه و حلوا را آماده کرد ،به من گفت اینا خیرات پدرت هست ببر.من نبردم .گفتم پدرم قبول نمیکنه؟.آخه پدرم یکبار هم خونه ایشون نرفته بود.ولی مجبور کرد گفت ببر ،برا خودمه .....من حلوا را گرفتم هفته بعد این خانم مومن به رحمت خدا رفت

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا