2733
2734
نمیدونم هست یا نه ولی سه روز  بعد فوت خالم خواب دیدم مادربزرگم بهم گفت به ساناز( دختر خالم) بگم ...

منم مادرم۳ماهه فوت شده همش میگم اگه زندگی بعدمرگ وجودداره الان مادرم زندگیش چطوره اونجا

کسایی که میگن هست لدفا توضیح 

خب اگه نباشه منطقی نیست، فکر کنی به چیزی غیر از این نمیرسی

بوی بهبود ز اوضاع جهانم می شنوم...                            مانده ام کشور من جزء جهان نیست چرا! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا تاپیک می‌فرستم بخونیدش درباره خواب اموات دیدنه ،من اعتقاد دارم اون تاپیک خیلی برام جالب بود

بفرست عزیزم ممنون

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

قطعا وجود داره

اگه نبود هیچ هدفی پشت خلق آدما پیدا نمیشد

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2731
2740

من چند بار روحم حدا شد از بدنم بدن خودم می دیدم معلوم ک وحود داره .‌‌‌... یادم قشنگ داشتم خواب بودم صدا خانواده م میشنیدم ک تو پذیرایی صحبت میکردن یهو چشام باز کردم دیدم ی دست کنارم داشتم با دست میزدم زیرش ک بره اون ور فک کردم داداشم بعد خوب دقت کردم دیدم دست تودم اونم النگو خودم گفتم اگ لون دست منه مس این چیه دستام مث ی حاله نور بود فهمیدم مردم انقد جیغ میزدم ولی صدام در نمیومد جرات نکردم برگردم صورتم ببینم فقط دست و کتف مو میدیدم چشام بستم صلوات فرستادم گفتم خدا برگردم نمیخوام بمیرم یهو نمیدونم چی شد دیدم دستم داره مور مور میشه حس پیدا کرد عین دیونه ها بلند شدم گفتم زنده شدم همه با تعجب نگام کردن ک دیونه شدی تا چند شب خواب نداشتم از ترس ۲۰ سالم بود اون موقع 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
چطوری دیدی تعریف کن عزیز

یه شب خیلی گریه کردم ، هی از خدا می پرسیدم چرا پدرم را بردی....خواب دیدم پدرم نابیناست و عصا داره و میگه دخترم دوست داشتی من بودم و کور میشدم😔😔بعد دیدم عموی مادرم زیبا و جوان کنار پدرم نشسته 😔گفتم بابا عمو اینجاست؟؟گفت اره مهمون منه😔سه روز بعد عموی مادرم آسمونی شد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
منم مادرم۳ماهه فوت شده همش میگم اگه زندگی بعدمرگ وجودداره الان مادرم زندگیش چطوره اونجا

من  خالمو دیدم مثل عکس جوونیهاش بود خشگل و مرتب بالای یه تپه نشسته بود . خدا رحمت کنه مادرتو جاش بهشت باشه

میرقصانم زندگی را به سازم

من اعتقاد دارم معلومه ک هست

ولی کاش نبود...اینقد اینجا درد و سختی کشیدم دوس دارم وقتی میمیرم دیگه کاملا تموم شم...دیگه نمیکشم برا عذاب اون دنیا...خستم خییییلی خسته

آرزومه امشب بخوابم و بعد هییییچ بیداری نباشه نه تو این دنیا نه تو اون دنیا...

یا الارحم الراحمین