2752
2734
سلام گلم تایپیکاتو میخوندم دیدم مثل من چقد میترسی منم سز دومم اما شدیدا استرس دارم ماه هشتم به امید ...

سلام عزیزم بیمارستان سوم شعبان بودم خیلی راضی بودم هم تمیزی هم پرسنل. بی حسی هم اینقد ترس نداره راحت بود بچمم نشونم دادن خیلی خوب بود نترس عزیزم راحت آن شاالله میری و برمیگردی با نی نی خونت 

آنچه مرا نکشد نیرومندترم خواهد کرد    
سلام عزیزم بیمارستان سوم شعبان بودم خیلی راضی بودم هم تمیزی هم پرسنل. بی حسی هم اینقد ترس نداره راحت ...

ببخشید پرونده داشتی یا وقت زایمان رفتی؟ هزینش چقد شد؟دکتر اومد بالا سرت یا رزیدنت و دانشجو؟ ممنون انشالله.. توکل به خدا 

💞خداجون ممنونتم که دوباره لایق مادر شدن بودم💞 🧚‍♂️دوست مهربونم که امضامو میخونی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کن🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید پرونده داشتی یا وقت زایمان رفتی؟ هزینش چقد شد؟دکتر اومد بالا سرت یا رزیدنت و دانشجو؟ ممنون ان ...

اونجا دانشجو نداره اصلا واسه همین دولتی نرفتم من که دانشجو نیاد بالا سرم 

کلا با دفترچه سه و نیم شد بیمه تکمیلی هم قبول میکنن قبلش دکترم رو انتخاب کردم یه بار رفتم پیشش بهم تاریخ داد سر تاریخ رفتم بیمارستان 

دکترم میرعلایی بود شنبه صبح ها میاد 

اونجا دانشجو نداره اصلا واسه همین دولتی نرفتم من که دانشجو نیاد بالا سرم  کلا با دفترچه سه و ن ...

سلام عزیزم منم تصمیم دارم برم این بیمارستان. پست شما رو دیدم بیشتر ترغیب شدم. یه سوال دارم ساک و وسایلم میده بیمارستان؟ اگه میده هزینشو چقدر میگیره؟

خداوند عزیزم ممنونم که همیشه هوامو داری❤️
2731

بیمارستان خانواده ارتش رو من پرسیدم.با همه بیمه ها زایمان طبیعیش رایگانه ..اگه بخوای مامای همراه بهت میدن که خیلی کمک میکنه به کاهش درد زایمان و پیشرفت زودتر زایمان و حسابی حمایتت میکنه تا خوب و بدون استرس زایمان کنی .فقط ۵۰۰ تومن .من که حتما اونجا میرم

سلام عزیزم منم تصمیم دارم برم این بیمارستان. پست شما رو دیدم بیشتر ترغیب شدم. یه سوال دارم ساک و وسا ...

اره ساکش مسواک و لباس و پتو بچه دمپایی لیوان و قاشق چنگال و اینا داره 130 بود قیمتش اجباری هم هست.  

سلام. من بچه اولمه میخوام سزارین اختیاری بشم. شما از هزینش خبر دارید؟ 

بعد خود بیمارستان رفتید برای تشکیل پرونده؟ 

من بیمه تامین اجتماعی دارم قبول میکنند؟

1400/7/12 تولد سایا عزیزم😘😘😘
ممنون عزیزم

سلام شما رفتین برای تشکیل پرونده؟ 

قیمت سزارین اختیاری میدونید؟ 

دنبال یه بیمارستان خوب با قیمت مناسبم اگه رفتید اطلاعی از قیمت و دکتراش دارید لطفا به منم بگید

سلام شما رفتین برای تشکیل پرونده؟  قیمت سزارین اختیاری میدونید؟  دنبال یه بیمارستان خوب ...

سلام عزیزم. من هنوز هفته ۲۹ هستم و تا زایمانم ۲ ماه مونده. هنوز هیچی راجع به نحوه زایمانم نمیدونم.

سلام عزیزم. من هنوز هفته ۲۹ هستم و تا زایمانم ۲ ماه مونده. هنوز هیچی راجع به نحوه زایمانم نمیدونم.

استرس زایمان منو کشت😢

من 30 هفتمه. تقریبا با هم یکی هستیم. 

انشاالله به وقتش هر دو سلامت زایمان کنیم

استرس زایمان منو کشت😢 من 30 هفتمه. تقریبا با هم یکی هستیم.  انشاالله به وقتش هر دو سلامت زای ...

من سعی میکنم بهش فکر نکنم. سپردم به خدا میگم هر چی بشه خواست اونه و مطمئن هستم که به خوبی تموم میشه.

ایشالا شما هم به خوبی زایمان کنی💜

من سعی میکنم بهش فکر نکنم. سپردم به خدا میگم هر چی بشه خواست اونه و مطمئن هستم که به خوبی تموم میشه. ...

سلام عزیزم شما کجا زایمان کردید؟

بیمارستانش چطور بود

خداوندا نگهدار عزیزانم باش در پناه خودت حفظشان کن
2706