2737
2739

والا منم خیلی نگران بیمارستانم نمیدونمم کدوم خوبه.

فهمیدی ب منم بگو،مرسی

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
والا منم خیلی نگران بیمارستانم نمیدونمم کدوم خوبه. فهمیدی ب منم بگو،مرسی

والا من نسبت به بودجه ای دارم اینجا رو انتخاب کردم بستگی به جیب داره 

آنچه مرا نکشد نیرومندترم خواهد کرد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من نسبت به بودجه ای دارم اینجا رو انتخاب کردم بستگی به جیب داره 

منم نمیخوام خیلی گرونه بشه.هرچی کمتر بهتر والا

توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین
2731

بیمارستان آرش چطوره؟؟؟

میگن بیمارستان میلاد خوبه زایمانش با تامین اجتماعی هم رایگانه

بیمارستان آرش چطوره؟؟؟ میگن بیمارستان میلاد خوبه زایمانش با تامین اجتماعی هم رایگانه

وای آرش قسمت دولتی بودم بچه اولمو افتضاح بود یعنی بدترین روزای زندگیمو گذروندم 

وای آرش قسمت دولتی بودم بچه اولمو افتضاح بود یعنی بدترین روزای زندگیمو گذروندم 

ع عروس عمه ی من میگفت خوبه.

نمیدونم والا آخرش کدوم بیمارستان میرم

2740
ع عروس عمه ی من میگفت خوبه. نمیدونم والا آخرش کدوم بیمارستان میرم

اتاقهای 10 تخته اتاق زایمان 6 تا تخت بود پرسنل بد اخلاق تو اتاقا جا برای استراحت همراه نبود بیچاره خواهرم همش یه صندلی بود که بشینه رو همونم بخوابه 

سلام گلم تایپیکاتو میخوندم دیدم مثل من چقد میترسی منم سز دومم اما شدیدا استرس دارم ماه هشتم به امید خدا... اخرش کجا سز شدی؟ راضی بودی؟ بی حسی امپولش درد داره؟ میشه یکم از زایمانت بگی 

💞خداجون ممنونتم که دوباره لایق مادر شدن بودم💞 🧚‍♂️دوست مهربونم که امضامو میخونی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کن🧚‍♀️
2706