2737
2734
عنوان

بنظرتون این خیانت شوهرم جای بخشش داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از ی طرف خیلی سخته تحمل این کار مردا از طرفی طلاق و تنها شدن و داستان های بعد طلاق هم سخت تر واقعا شرایط سختیه واقعا تصمیم گیری خیلی سخته ,ولی باز خودت ببین اگر ایدندت رو به تهدیده باید شرایط سختی جلوش بزاری تا بفهمه ی حرکت دیگه باعث نابودی خودش میشه 

2740
من خیانت رو هیچوقت نمیخشم ....خط قرمز منه 

منم فکر میکردم میگفتم اگه یبار دیگه تکرار کنه بدون هیچ فکری ولش میکنم ولی نمیدونم چرا دارم فکر میکنم 

اونم که صب تا شب اس میده غلط کردم جبران میکنم نوکریتو میکنم البته اینکه برادرشوهرمم داره زنشو طلاق میده بی تاثیر نیست براشون خیلی بد میشه اگه منم طلاق بگیرم 

اگه باهاش میمونی باید این قضیه رو ندید بگیری و کنار بیای  چون اون یه مشکلی داره و تا آخر هم حتم ...

من با حرف ایشون کاملا موافقم چون خودم دقیقا تو همین شرایطم حرفهای منو زد

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
فعلا که خونه بابامم الان دو هفته میشه اینجام

مریضه دیگه ، ببخشی سه باره تکرار می‌کنه اما زیرکانه تر کار می‌کنه  دیرتر بفهمی 

کاربریم واسه سال ۹۶ بود بخاطره پشه کش خیلی غم انگیز پر کشید😂                                                                                      خانمها وقتی زحمت میکشم واستون پستی میزارم ، یا پستتون رو ریپلای میکنم ،ریپ نمیکنی نکن اماااا یه  لایک ریز بکن لطفاً، بفهمم خوندی ،فک نکنم وقت گرانبهام بخاطرت به چوخ رفته!!!  مچکرم😊

اول بگو میبخشی

بعد حق طلاق بگیر و حضانت 

بعدم حق طلاق

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
فعلا که خونه بابامم الان دو هفته میشه اینجام

بهترین راه اینه که بری با همون مدارک شکایت کنی به جرم رابطه نامشروع

هم از دختره و هم از شوهدت

بعدش برو تعهد محضری بگیر که بار دیگه تکرار کرد تمام

این جوری هم بخشیدی البته اگر میخوای

هم چون پرونده داره یه بار دیگه تکرار بشه براش گرون تموم میشه

حتما حق طلاق و حضانت بچه آینده و اگ ماشینی چیزی داره بزن ب اسم خودت بعد برگرد

تا 1 سال 2 سالم بچه دار نشو تا مطمن نشدی

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

ببین شاید بتونی ببخشیش و اونم دیگه خیانت نکنه اما اما اما تاثیر خیانتش تا همیشه مثل آدرنالین روی مغزت حک میشه امیدوارم بتونی کنار بیایی و شوهرت جبران کنه برات میشه اما سخته توکل کن به ایزد یکتا

کاربر قدیمی ام😎 مَن تَرجیح میدَم نُسخِه ای اَصلی اَز خُودم باشَم تا نُسخِه ای جَعلی اَز شَخصی دیگر🤞👍خُدا بَعضی اَز دُختَر هارو آفَرید تا فَقَط ثابِت کُنه دُختَرها هَم میتونَن مَرد باشَن💋💋❤💛 هیچوَقت اَز کِسی نَپُرس چِرا دروغ گفته چون با یه دورغ دیگه قانِعِت میکُنه😐😐 این روزها معمولی بودَن خیلی خااااااصِه🙃🙃🤨
2706