2737
2734

سلام 

دوسال که عروسی کردم دویالم نامزد بودم یکسالم دوست بودیم شوهرم اخلاقای خیلی خیلی خوب زیادی داره  و بچه هم ندارم ...ولی چون دوبار بهم خیانت کرده خیلی سخته برام تصمیم گیری برای ادامه زندگی با حق طلاق وحضانت بچه  ویا طلاق گرفتن 

متاسفانه دوستش دارم و رابطه عاطفی و جنسی خوبی باهم داشتیم نمیدونم چرا اینکارو کرده 

دفعه اول که خیانت کرد دو هفته قبل عروسی بود توی یکی از گروه های چت تلگرام به یه دختره گعته بود بیا پی وی بعدشم شروع کرده بود به حرفای چرت که مقصدش سک س چت بوده و دختره بلاکش کرده 

الانم بعد دوسال که از ازدواجمون میگذره یه ماه که فهمیدم سه ماه پاییز رو دقیقه به دقیقه به یه دختره پیام داده خودشم اعتراف کرده که خودم شماره دادم و دختره هم میدونسته متاهلم😔حالا هم زار میزنه که پشیمونم و غلط کردم و.... ولی نمیدونم بخشش مجدد با حق طلاق و حضانت درست هست یا نه از اینکه تکرار کنه میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالشه؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2731
2738

اگه میخوای ببخشی زود نبخش بزار سختی بکشه بعد ببخش

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706