2733
2734
عنوان

بنظرتون این خیانت شوهرم جای بخشش داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 112 پست

اگه باهاش میمونی باید این قضیه رو ندید بگیری و کنار بیای  چون اون یه مشکلی داره و تا آخر هم حتما بارها و بارها شاهد این کارش خواهی بود اون یه بیماره 

تو رو دوست داره برات کم نمیزاره ولی متاسفانه اهل این کارم هست 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم

خودم نمیتونم با مرد هرزه بمونم

ایشون تربیتش طوریه که از این کار نهی نشده 

شما ببخشی هم تکرار میکنه نبخشی هم تکرار میکنه هر حقی هم بگیری گرو کشی هست نه راه چاره

😁
2728

اولا فعلا بچه دار نشو 

دوما بگو اموالش رو به نامت کنه یا حق طلاقی چیزی بهت بده بعد ببخشش

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2740

تعهد محضری واسه نصف اموالش ب اسمت باشه 

حق طلاق و حضانت رو هم بگیر 

در نهایت ببین ارامشت چطوره با ادامه دادن این زندگی 

اگه میخان مدام بهش فک کنی و غصه بخوری بیشتر فک کن

در ضمن ب چند تا بزرگتر هم بگو موضوعو تا بترسه حداقل که بی زبون و بی پناه نیستی 

ازش تو محضر کتبی امضا بگیر ک اگه اینطوری کنی دفعه سوم دیگه طلاق با مهریه و چیزلی سنگین بنویس تو تعهد نامش نمیدونم خخونه ماشین ک ترس داشته باشه 

اما کاش ذاتش خوب بود ک ب تعهد نیاز نداشت

الان ما بگیم چکار کن تو همون کارو میکنی ؟ 

اگر میتونی اعتماد کنی و با دل راحت زندگی کنی ببخش ولی مشاوره برو 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم .