2737
2734
عنوان

اخلاق گند شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 60 پست
خب اینطوریم نمیشه چیزی رو که دوسش نداری دوست داشته باشی به خاطر شوهرت🙄 بازم اگه میتونه با دماغش کن ...

چیکاررررر کنم

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️
عزیزم‌وقتی شوهرن راضی نیسن مجبوری ادا اصول بهدشم تحمل کنی  کوچیکترین دردی بکشی هی سرکوفت بز ...

اصلا رام نمیشه خیلی لجبازه بهم گفته تمومکن بحث عمل رو بار دوم نمیگماااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
چیکاررررر کنم

خب عزیزم بیین دماغت چجوریه؟خیلی بده؟؟؟

ببین خب شوهرت اگه بخاطر وضع مالیه که میگه نمیخواد عمل کنی پس یکم صبر کن تا پول دستش بیاد البته قبلش سعی کن منطقی باهاش حرف بزن راضیش کن

اگرم کلا خوشش نمیاد خب اینم باید در نظر داشته باشی که بعد عمل ممکنه هی بزنه تو سرت و از دماغ جدیدت خوشش نیاد اونوقت خب ارامش نداری

اره 😔😔😔😔

چجوری از اول با شوهرت رفتار کردی که الان اینطوریه؟

این ی قانونی که اگه کارای مردا رو تلافی نکنی بدتر میکنن

اگه اشتباهی کرد یا حرفی زد تلافی کن خودش ادم میشه

نترس از هیچی

خب عزیزم بیین دماغت چجوریه؟خیلی بده؟؟؟ ببین خب شوهرت اگه بخاطر وضع مالیه که میگه نمیخواد عمل کنی پس ...

فک کنم پول دستش بیاد  بذاره

چجوری از اول با شوهرت رفتار کردی که الان اینطوریه؟ این ی قانونی که اگه کارای مردا رو تلافی نکنی بدت ...

اخلاقش بده لجباز مغرور یه دنده

فک کنم پول دستش بیاد  بذاره

خب دیگه عزیزم بیشتر مردا به خاطر اینکه پول ندارن میگن نمیخواد فلان کار و انجام بدی مطمئن باش پول دستش میاد میزاره حتما لاهاش لج نکن پس کامنت اولمو ندید بگیر

فکر کردم بخاطر لجبازیه

خب دیگه عزیزم بیشتر مردا به خاطر اینکه پول ندارن میگن نمیخواد فلان کار و انجام بدی مطمئن باش پول دست ...

ایشالله که بذاره نه گلم مرسی از راهنماییت 

2706