2733
2734
عنوان

اخلاق گند شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 60 پست
حالا عمل کنه و شوهرش راضی نباشه ازصورت جدید این ارزش داره؟؟؟ مهمترین اشخاص همسر هست  به احتما ...

من قیافم قشنگه هاااا ولی اعتماد به نفس ندارم

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولشه فکر کنم

عزیزم بخودت برس فقط هرچی پولدارتربشن مردهاجفت انداختنشونم بیشترمیشه

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
اوه اوه😂 شوهر منم قهر میکنه بعضی وقتا یا تلافی میکنه منم سریع تهدید به جدایی میکنم همه چی حل میش ...

برا من میگه هر جور راحتی 😐😐😐😐

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️
2728

خب مشخصه داره بهونه میاره برات. اول که گفته هروقت خودت پول داشتی برو. حالا میگه چون خالش رفته توهم میخوای بری. مشخصه کلا دوست نداره تو بری بهونه میاره‌

با لجبازی هم نمیشه. بری و ناراضی باشه درست نیست 

میخوام طلا بفروشم🤣🤣🤣🤣

خوبه 

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
2738

خب پس اینو مطمین باش بعد از عمل هم دونفر بهت بگن بهت نمیاد بدتر از الانت میشی

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
حالا عمل کنه و شوهرش راضی نباشه ازصورت جدید این ارزش داره؟؟؟ مهمترین اشخاص همسر هست  به احتما ...

خب اینطوریم نمیشه چیزی رو که دوسش نداری دوست داشته باشی به خاطر شوهرت🙄

بازم اگه میتونه با دماغش کنار بیاد ک بهتره

عکسسس

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

پس همونطوری که گفتم مشکلت خود کمبود اعتماد به نفسه

عنل کنی تز چاله افتادی به چاه چون اولا ممکنه شوهرت لز صورت جدیدت راضی نباشه و اختلاف پیش بیاد و احتمال ایکه خودت هم راضی نباشی هست و نه تومن هم هدر میدی به علاوه دیگر هزینه ها و دردها و سختی های بعد عمل

در ضمن حرف اطرافیان و اینکه  بهت بگن عملی   و نگاه معنادار و حتی تعریف کردنشون که ممکنه با طعنه و کنایه باشه ممکنه اعتماد به نفست رو بدتر نابود کنه

پس بنظرم اصلا طرف عمل نرو

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

عزیزم‌وقتی شوهرن راضی نیسن مجبوری ادا اصول بهدشم تحمل کنی 

کوچیکترین دردی بکشی هی سرکوفت بزنه 

ببین نقطعه ضعف شوهرت چیه کم کم رامش کن

خودم دماغ میخام واسه بار دوم عمل کنم شوهرم نمیخاد ..

منم بیخیالش شدم 

ولی واسه صورتم هرچقد پولش باشه میده خودشم همراهم میاد یاداوری میکنه

یا  ودود ...