2733
2739
عنوان

اخلاق گند شوهرم

753 بازدید | 60 پست

سلام دوستان من میخوام بینی مو عمل کنم ولی به شوهرم میگم میگه من پول ندارم هر وقت خودت داشتی برو منم گفتم الان دارم برم گف برو ببینم چجوری میری تهدیدم کرد من بینیم خیلی اعتماد بنفسمو اورده پایین و با جراح صحبت کردم هزینه اش ۹ تومنه چیکار کنم راضی بشه راهنمایی کنید؟ 

و اینکه من چند ماه قبل از خالش میخواستم عمل کنم از اون موقعه میگفتم خالش تازه عمل کرده به من میگه هر کی هر غلطی میکنه توام میخوای انجام بدی 😑😑😑😑

در اقیانوس قلبم تو تنها شناگری ❤🏊‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

واقعا نمیتونم درک کنم همچین آدمهای بی ثبات و بی منطقی هنوز هستن 

مگه اینا مردای ۵۰ ۶۰ سال پیش نبودن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

حالاپول داری میخوای عمل کنی

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 

سلام بچها خیلی درد دارم زمینو چنگ میزنم از درد چیکار کنم اخه پریودیمم نیست تازه پری شدم بعد پری سه باز نزدیکی داشتم یعنی باردارم ترشح سفیدم دارم انقد درد داره یاروز تخمک گذاریمه

ظاهرا  شوهرت راضیه از صورتت

پس عمل نکن

بیشتر مشکلات زیبایی روحیه نه اینکه وقت بینی و ... زیبا نباشه

با روانشناسی و ... خوب میشی

در ضمن ۹ تومن رو نده الکی و ممکنه بعد عمل پشیمون بشی ولی بعدش دیگه خیلی راه برگشتی نخواهی داشت

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم