2733
2739

بخدا یه کلمه ازاین حرفارو که دروغ باشه خدابزنه توکمرم بچه ها قبلا فلج ذهن میشدم به قول قدیمیا که بهش میگفتن بختک من نمیدونم اصلا ناراحت نمیشم مریضم یا واقعا یه چی توزندگیم هست ازبچگی شروع شد همه چی از نه سالگیم که ۱۶سالمه بچه ها همین الان از خواب پاشدم وفوری اومدم نی نی سایت قبلا بختکایی که منو میگرفت سبز بود وشدتش کم از سه شب پیش این بختکی که میوفته ابیه ودستشو میبینم ولی صورتشو نه قبلیارو تعریف نمیکنم جنایی که دیدم توخواب واقعیت خیلی زیاده ولی اسیبی زیاد بهم نرسوندن فقط میدونم کوتوله دیدم جن دیدم کوتوله هایی که ازدیدن من ترسیدن یا کوتوله پیری که توخواب به من حمله کرده وشک بزرگی بهم وارد شده موضوع اینکه نمیدونم مریض هستم یا همه اینا واقعیته من همه نوع جن میبینم بچه ها بزارید تعریف کنم دوشب پیش وشب قبل وهمین الان که چه اتفاقی واسم افتاد بچه ها دوشب وپیش من خودم توزندگی واسه کلاسای انلاین به مامانم یاداوری میکنم که مامان نزار خواب بمونم بیابیدارم کن صبحا اون شب تورویام مامانم بیدارم کرد که مامانم نبود بخدا قسم ولی من فکرکردم واقعیه انقدر شفاف بود گفتم بله مامان گفت صبح شده پاشو گفتم مامان هنوز شبه بااصرار گفت صبح شده وچندبار تکرار کرد ویدفعه دستمو گرفت باخوردن دستش به دستم رفتم حالت فلج نمیتونستم دستشو جداکنم وروبه سقف بودکه انور دستمم توسط یه موجود مثل خودش گرفته شد بچه هادیشبم همین اتفاق افتاد برام تابرگشتم سمت سقف امرو یعنی همین الان که ازخواب پاشدم خواب دیدم که مشهورشدم وهمه بچه ها رو دورم جمع کردم ومن وسط حلقه ی مشت بچم که یدفعه اون حالت بهم دست داد ومن مغزم نگران شد که چرانمیتونم تکون بخورم ویدفعه دستمو دیدم بااینکه چشام بسته بود انگاریه چشم دیگه داشتم رگه های ابی شده ویدفعه محکم دوباره یه دست مچمو گرفت وبه خدا قسم به امام حسین قسم دیدم که داره یچی از بدنم میکشه بیرون وحالت خشکی بهم دست میده که سری ازاون حالت خودمو دراوردم ببخشید طولانی شد ولی نمیدونم چیکار کنم برم پیش دعانویس یا دکتر خواب درمانی این موجودات روزبه روز سخت دارن روروانم تاثیرمیزارن وخواب وازمن میگیرن مخصوصا خواب ظهرتوجه کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شب موقع خواب چهارقل وآیت الکرسی بخون

أَعُوذُ بِکلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّاتِ الَّتِی لَا یجَاوِزُهُنَّ بَرٌّ وَ لَا فَاجِرٌ مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ وَ ذَرَأَ وَ بَرَأَ وَ مِنْ شَرِّ ما ینْزِلُ مِنَ السَّماءِ وَ مِنْ شَرِّ ما یعْرُجُ فِیها وَ مِنْ شَرِّ مَا یلِجُ فِی الْأَرْضِ وَ مِنْ شَرِّ ما یخْرُجُ مِنْها وَ مِنْ شَرِّ فِتَنِ اللَّیلِ وَ النَّهَارِ وَ شَرِّ الطَّوَارِقِ إِلَّا طَارِقاً یطْرُقُ بِخَیرٍ یا رَحْمَان

دکتر خواب درمان

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2706