2733
2734

نابینا غصه نخور ...!

در دنيا چیز قشنگی

برای دیدن وجود ندارد

ماهم که می بینیم

خود رابه کوری زده ايم

باورکن ...!

ماهی ها گریه شان دیده نميشود

گرگها خوابید نشان

عقابها  سقوط شان

انسانها ! درون شان

👤صادق هدایت

اگ رازتونو یکی میفهمید میترسیدین؟ لطفا نگید رازت چیه 

بستگی داره چی باشه در چه حد باشه 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥴🥴

عاقا بچه من دماغش کیپ گرفته مخصوصا وقتی شیر میخوره اصلا نفسش بالا نمیاد، دارو هم بش میدم ولی هیچ تاثیری نداره، سیتریزین، دیفن هیدرامین، قطره میریزم دماغش،.... 

اگه کسی راه حلی داره بگه من واقعا اذیت میشم بچم نفس نمیتونه بکشه گناه داره😢😢

تو نخ ما نباش گره میخوری
2731
بگو عشقم شاید تونست البته منطقی کمک ات میکنم چرت نمیگم 

ببین تو این دعوا من مقصرم ی دروغی گفتم ک فهمید خط قرمزش دروغه. خیییلی مهربون و خوبه هروق قهر کنم نازمو میکشه و خدایی خوبه باهام. ما عقدیم. از قتی فهمیده دروغ گفتم هرچی پیام دادم شه روز پیش جواب نداد نزدیک صد بار بش زنگ زدم جواب نداد. پاشدم اومدم خونشون از کار ک اومد سه ساعت اسمشو گریه کردم التماسش کردم گفتم ببخش  گرفت خوابید بعدش پاشدم رفتم خونمون پیاده پشتم با ماشین میومد ولی نگف سوار شو تا خودم خسته شدم سوار شدم. دیروز هرچی زنگ زدم جواب نداد باز اومدم خونشون دیشب اومد خونه اول رفت اتاقش بعد اومد بیرون بهم نگاه کرد یکم باش حرف زدم جواب ندادم اومد اتاقخوابیدم بغلش بغلم کرد ولی بام حرف نزد الانم خونشونم نرفتم خونه. زنگ میزنم جواب نمیده تصمیم داره بام حرف نزنه. نمیدونم بمونم و ساکت بمونم و هیچی نگم تا خوب شه یا بسه دیگه بزارم برم خونمون. واقعا نمیدونم چکارکنم دیگه

موفقیت کلید شادی نیست، بلکه شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می‌دهی دوست بداری، موفق خواهی بود. ❤️
2740
عزیزم الهی 😥دکتر بردینش؟ 

بهش دارو میدم همین داروهایی که دکتر میده 

واقعا اذیت میشه الان خیلی گریه کرد تا خوابید 😭😭

نمیدونم چیکارش کنم دیشبم تا 2نصف شب نمیتونست بخوابه

تو نخ ما نباش گره میخوری
دوستان کسی می‌تونه برای این عکس یه متن یا انشا بنویسه https://uupload.ir/files/60tf_picture.jpg

سالها بود که از زمین رفته بودم انجا بیماری های عجیبی وجود داشت سیاره های دیگر شلوغ شده بودند ما همگی دلمان برای زمین تنگ شده بود یکی از دوستانم گفت بسه دیگه ما همه به زندگی راحت تیاز دارم پس بقیه چی میشن؟ ما باید اونا رو نجات بدیم باید زمین رو نجات بدیم) بهش گفتم اگه هم همه بخوایم این کار غیرممکنه 

اون لبخند زد و گفت ممکنه بشه اون مدت ها  توی کادر درمان بود با علاقه  به سمت زمین رفت به بیمار ها کمک کرد کم کم زمین خالی از ویروس شد کم کم زمین دوباره پیدا شد 

حالا سال ها از اون روز میگزره و من تا ابد این داستانو فراموش نمیکنم

💖

2706