2737
2739
آرزووو😀😀😀  چقد حالم خوب میشه اصن وقتی میام تاپیکات🤩😍 حیف که حال اپلود ندارم ولی یه متن ج ...

پا میشم میام با لگد میزنمتااااا😂😂

یعنی جی حال ندارم 

یالا یه چیزی بذار 🤩🤩🤩😘😘

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
بچه ها میشه درموردیچیزی باتون مشورت کنم

بگو دگه عزیزم

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااااام 🤩

https://uupload.ir/files/9z9d_Û²Û°-Û´Û³-Û³Û¹-2036245_560.jpg

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728
خوراکی هم میذاریم.  شما ها هم یه چیزایی بذارین مشغول شیم 😜

من چیزی ندارم

شوما خوراکیامو بدین من نگاتون میکنم😼

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
2740
😂😂 میشه خواهش کنم کمک بگیری ازش برام بنویسی؟ البته تا قبل ساعت ۶ 

نیستش عزیزم وگرنه حتما بهش میگفتم 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
عزیزان برای حاجت من هم اگر دوست دارید صلوات بفرستید . حاجت روا باشید 🙏🙏

فرستادم 

گفتن «دوستت دارم»، همیشه شبیه دل به دریا زدن است، رها کردن تیری که دیگر هرگز به کمان باز نمی گردد.

"دوستت دارم" هر سرانجامی که بیابد، این تیر که رها شود، دیگر هیچکس آن آدم قبلی نخواهد بود...

2706