2733
2739
آی تنبل خانم 🤪🤪🤪

😹😹

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره 🥺🥺🥺 ببخشید اگه میشه راهنماییم کنیم دیشب از بس به این سوال خودم فکر کردن گریم گرفت😭

قضیه رو کامل میشه توضیح بدی ؟ نامزدته یا عشقت؟ چون اینجوری نمیشه چیزی گفت عزیزم

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
قضیه رو کامل میشه توضیح بدی ؟ نامزدته یا عشقت؟ چون اینجوری نمیشه چیزی گفت عزیزم

شوهرم خیلی همو دوست داریم ولی به یه دلایلی دیگه نمیتونیم پیش هم باشیم میخوام یه خاطره خوب از هم داشته باشیم چی کار کنم ☹️ دیگه تحمل ندارم شاید فقط یه ماه بتونیم پیش هم باشیم🥺 

2731
شوهرم خیلی همو دوست داریم ولی به یه دلایلی دیگه نمیتونیم پیش هم باشیم میخوام یه خاطره خوب از هم داشت ...

الهییی عزیزم 😥 چرا آخه؟؟

خب پس اینجوری تا میتونید با هم خوش بگذرونید. با خاطرات خوش هست که تو ذهن آدما موندگار میشه. خاطرات خوش و ادمایی که خاطرات خوش رو برامون میسازن تا ابد تو ذهنمون موندگارن

خب چه‌جوری؟ 🥺🥺🥺🥺 میشه راهنماییم کنی؟ 

بگو بخند برقص واسش. بغلش کن .بگو صدای قلبت ارومم میکنه. یه مسافرت دونفره یه هفته ای یا یکی دوروزه برید. برای هم خاطره بسازید. 

با هم بازی کنید. هر بازی که دوست داشتید. 

عزیزم آخه چرا وقتی اینهمه همدیگرو دوست دارین از هم جدا بشین؟

2740
خیلی خودشو سنگ دل گرفته. اصلا سابقه نداشته سه روز باهام حرف نزنه. از ی طرف میخوام پاشم برم خونمون از ...

درکت میکنم عزیزم اونم ناراحت شده واقعا انتظارش رو ازت نداشت شاید خیلی دوستت داشته و بهت اعتماد کرده و وقتی دروغ ات رو فهمیده خیلی ناراحت شده آدم همینجوری میشه ولی بنظر من تو تلاشت  رو کردی آخرین حرفات رو بزن آخرین توضیحات منطقی که قانع اش میکنه رو بزن و بعدش برو و چون زیادیش اون رو اذیت میکنه با یه حالت ناراحتی براش توضیح بده که تو دلت شکسته تو هم ناراحتی بزار متوجه بشه بزار اونم درکت کنه هر انسانی جایز الخطاست حالا یه کار اشتباهی کردی مجازاتشون کشیدی یه توضیح بده گلم بعدش برو واقعا اگه دوستت داشته باشه خب میبخشتت

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹