2733
2734

حالم خيلي بده... از ناراحتي و خستگي دارم ميميرم.. چهارماه آخر بارداريم با استرس كرونا گذشت، پسرم الان هفت ماهشه، اصلا آروم و قرار نداره مدام دستو پاشو تكون ميده، از وقتي دنيا اومد يكسره بايد بغلش ميكرديم ميگردونديمش، فقط هم تو بغل ميخوابه، براي اينكه بهش غذاي كمكي بدم بايد داخل كالسكه ببندمش همش وول ميخوره و دست و پاشو تكون ميده و غذارو ميريزه، عصبي شدم، ميخوام پوشكشو ببندم بايد هي بكشمش بشينه سر جاش همشم دستو پا ميزنه، خسته شدم... اونايي كه الان بچشون واقعا بيش فعاله و تحت نظر پزشكه در دوران نوزادي چطور نوزادي بودن؟ چه علائمي داشتن؟ 

بیش فعالی از سه سالگی به بعد مشخص میشه نه تو نوزادی

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  اسلامی که به عدالت نرسد کفری است که لباس توحید بر تن کرده است.خطرناک ترین نوع بشر، کسی است که فهمش کم و اعتقاداتش زیاد است...........................................................یعنی واقعا کسی نبود که اعتراض بکنه؟(کلاس تاریخ سال1500) ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران وطن فروش، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارند..اینهایی که میگن وضعیت الان ما بخاطر انتخابات 4سال پیشه همونهایی هستند که میگند سیل و زلزله بخاطر گناه مردم پیش میاد.خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند. قرارداد ایران با چین اتفاقی است که در سال ۲۰۰۳ ونزوئلا تجربه کرد. چاوز برای پرداختن حقوق کارمندان و مخارج دولت ورشکسته ش وام  سنگین از چین گرفت و مادورو این روش رو با روسیه هم ادامه داد. نتیجه نفت مجانی به جای اقساط وام پرداخت میشه. البته اونا هم لاف توسعه زده بودن! سندی که یک طرف قرارداد حتی روش نشه منتشرش کنه، حتمن که سند بردگیه.وقتی که حقیقت ما را رنج می‌دهد، دروغ می‌گوییم و آن دروغ را تکرار می‌کنیم تا جایی که دگر فراموش می‌کنیم حقیقتی وجود دارد. در حالی که حقیقت هنوز زنده است و هر دروغی که می‌گوییم بدهی ما را به آن بیشتر می‌کند. بدهی‌ای که دیر یا زود باید پرداخت شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طبیعی دیگه به دست وپا اومده بجایی که خوشحال باشی ناراحتی 

عروسک که نیس بدون حرکت باشه

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

وا تو الان به این میگی پیش فعال؟؟ از بچه چه انتظاری داری؟ میخوای مثل ادم‌بزرگ رفتار کنه و یه گوشه بشینه . این کاراش که طبیعیه عیب رو بچت نذار . پیش فامیلاتم نگو که دو روز دیگه اونام بگن اره پیش فعاله و عیبای جدید رو بچه بذارن

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

عزیزم خب طبیعتشونه 

الان وقت وول خوردنشونه دیگه 

من موقع پوشک ی شونه یا اسباب بازی میدم دستش ... سرگرم میشه 

حتما شکمش درد میاد ک بغل میخواد 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2740

حس میکنم خودت خیلی خسته ای حوصله بجه ات رو نداری ،والا بچه من هم تمام این علائم رو داشت  در نوزادی و بیش فعال هم نیست 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
عزیزم خب طبیعتشونه  الان وقت وول خوردنشونه دیگه  من موقع پوشک ی شونه یا اسباب بازی میدم ...

منم باید حتما یه چی دستش بدم الان وسایلاش براش تکراری شدن رو اوردم به ملاقه دادن بهش  

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ب زور هم ب بچه غذا نده ک پس بزنه 

اون فقط توجه میخواد عزیزدلم 

میدونم کلافه شدی .. منم پسرم 8 ماهشه ... گاهی خسته میشم خب طبیعیه دیگه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇