2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم هی خونمونه وقت و بی وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 20308 بازدید | 496 پست
انقدر جبهه نگیرید همین بچه اگر خواهر یا خواهر زاده خودمون باشه با نمک و ملوس و با ادبه به نظر من هم ...

ببین گلم مثلا ی بار مامانم شب موند خونمون خواهر شوهرمم طبق معمول خونمون بود ب مامانم گف تو چرا نمیری خونتون زن بیچاره رو از رو برد

یا ی بار خونه مامانم دعوت بودیم خواهر شوهرم دمپایی نداشت میخاست بره تو تراس مامانمم رفت برگشته ب مامانم میگه بغلم کن مگه دست نداری این دستا برای چیع

یا ی بار چایی جلو دستم بود بهم گفت این چایی رو میریزم رو سرت میرم خونتم خراب میکنم اگه باهام بازی نکنی

یا ی بار دیگه میگه ک پاشو برام آب بیار

ببین کلا تربیت نداره بد ادبش کردن منم از اینجور بچه ها خوشم نمیاد

امیدوارم درک کنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه منم قرا توی ساختمون باشه بچه خاهرشوهررمم خ دوسم داره هروقت اونجام پیش منه فقط شوهرم گفت ی در بیت راه پله هامیزاریم قفلش میکنیم گفتم اصلاااا راهمون کامل جدا الان درامون از دوتاکوچه متفاوت باز میشه دقیقا فکراینجاشو کرده بودم

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2731

منم اوایل عروسیمون بچه همسایه یا بچه هر کسی  می اومد خونمون حرص میخوردم دوست نداشتم بیان خونمون 

ولی نمیشه کاریش کرد نمیشع هم بچه رو دعوا کرد 

تا وقتی رفتیم یه خونه ویلایی و با همسایه ها رفت و آمدم کم شد 

و این حساسیتم وقتی کمتر شد که خودم بچه دار شدم 

با هم مهربان باشیم ♥️
نه والا الان مثل قدیم نیست ، حریم زندگی پس چی میشه ، این اتفاقا بیشتر توسط خانواده مرد میافته ، وگرن ...

حریم زندگی وجود داره ارامش وجود داره ولی ما عادت کردیم زود یه اتیکت فامیل شوهر میزنیم و قبل از جرم مجازات میکنیم درثانی فاجعه بشری پیش نیومده که این دسته مشکلات در رده پنجم ششم زندگی قرار میگیرند و به جای این همه خشم و نفرت و کینه  به طور مسالمت امیزی حل می شوند 

فقط لطف خدا
آی دمت گرم بخدا...۱۹ سالمه‌اما خیلی بی اعصاب شدم سر همین بچه

من قشنگ میفهمم چی میگی! کلا محدودش کن به یکجا نشستن. هیچ بچه ای دوس نداره یه جا بشینه و تکون نخوره. در اتاقارو قفل کن و هیچ خوراکی دم دستش نذار. بذار ازت حساب ببره کاملا جدی باش. تنها راهش همیناییه که میگم. اصلا جوری برخورد کن که بره به مامانش بگه که فلانی دعوام کرد! اگه مادرشوهر یا شوهرت چیزی گفتن بگو از کاراش! بگو صبر منم حدی داره دلم نمیخواد وقت و بی وقت بیاد اینجا ارامشمو بگیره، دو فردای دیگه ناراحتی اعصاب بگیری هیچکی نمیگه خرت به چند پس خودت حواستو جمع کن 

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
ببین گلم مثلا ی بار مامانم شب موند خونمون خواهر شوهرمم طبق معمول خونمون بود ب مامانم گف تو چرا نمیری ...

اونا بد ادبش کردن ، شما و مادرتونه چرا بها میدین 

میگه برو اب بیار بگین برو خونتون بخور 

چه اعصاب و حوصله ای دارین 

2740

فک کردم بزرگه یکم میفهمه

یادم افتاد دختر خودم ۴ سالشه 

واقعا تقصیر مادرشه 

نمیفهمن اون سن

هیچی بهش نگو فقط برید تو اتاق درو ببندید میره 

آخی طفلک

پدرمادرای بی فکری دارن

منم بودم ناراحت میشدم حق داری

تاریخ عضویتم😅😅
شما کی میومد خونتون

هر لحظه که فکرش کنی. اصلا ساعت مشخصی نداشت.. خواهر شوهرم شاغله و بچه هاش از ساعت 6 تا 11 شب خونه مادرشوهرم بودن و مدام میومدن واحد ما.. خواهر شوهرم از سرکار میرفت خونه و کارای خونش انجام می‌داد و همسرش آخر شب میومد دنبال بچه ها.... بخدااااا قسم به جایی رسیده بودیم که همسرم چندباری به مادرش گفت شناسنامه ی بچه ها رو بیار بریم ثبت احوال بزنیم به نام خودمون 

برادر شوهرمنم 12سالشه تو یه کوچه ایم.اونم هرووووز میاد خونم بالباسای خاکیش ک توکوچه بازی کرده میاد رو مبل میشینه.مستقیم میره سریخچال.بطری ابو سرمکشه.میوه باشه پدره میوه رو درمیاره..بااین گرونی بزور ی کیلو میوه مخریم بیاد ببینه باید دوسه تا ببره😂😂کلا ازدستش هیچی نمتونیم راحت بخوریم.شام برنج باشه حتما میمونه.یسری واسه ناهارمون.ازدیشب یکم برنج مونده بود خونمون مهمون اومد گفتیم بعد اینک مهمون رفت مخوریم.برادر شوهرم خودش جر میداد پیش مهمونا زودباش بمن برنج بده دیگ منم مجبور شدم برنجو بدم اون کوفت کنه بخودمون کم مونده.متنفرمممم ازش.یسری اومد خونمون .رفت تواتاق کشو هارو نگا مکرد.تو کشو هم ی کاندوم داشتیم.شب رفتم کاندومو بردارم دیدم نیس مطعنم اون برداشته بود.ب مادرش گفتم گف بچه من ازاین کارا نمکنه😒😒

دروباز نکن

اگه پرسید چرا وانکردی بگو حموم بودم 

درک میکنم 

رو ندی نمیاد

به همسرت هم بگو یه خوراکی بدین دستش بیرونش کنید

من قشنگ میفهمم چی میگی! کلا محدودش کن به یکجا نشستن. هیچ بچه ای دوس نداره یه جا بشینه و تکون نخوره. ...

بخدا من از دست رفت و امد خانواده همسرم سردرد عصبی شدم ، نگاه کردم به خودم دیدم شبی 5 تا قرص میخورم ، گفتم پس این زبون و رو برای چی ساخته شده ، ادم حرف دلشو بزنه بهتره عروس که همیشه بده هست بزار لااقل کمتر اذیت بشم