2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم هی خونمونه وقت و بی وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 20327 بازدید | 496 پست

ببین همین الان دست بچه رو بگیر ببر بده به مادرشوهرت بگو خییلی اذیتم میکنه یا دیگه نزار بیاد یا من یه فکر دیگه برای خودم میکنم.اگه اینکارو نکنی منم پسر ۴ساله شیطونمو میارم میزارم خونه ات خخخخخ 

شمام هروقت یه بچه از اوایل زندگیت خی اویزون خونتو خودت باشه میفهمی ینی چی.حق داره استارتر .تقصیراون ...

انقدر جبهه نگیرید همین بچه اگر خواهر یا خواهر زاده خودمون باشه با نمک و ملوس و با ادبه به نظر من هم این همه نفرت از یه بچه 4 ساله معقول نیست 

فقط لطف خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور کن من‌عاشق بچه بودم‌الان فکرشم میکنم چار ستون بدنم میلرزه دیگه به اسم‌بچه آلرژی پیدا کردم واقعا ...

بله عزیزم کاملا حق داری. این بچه اس اون پدر و مادرش که بچه نیستن آخه آدم باید اینقدر نفهم باشه که اجازه بده بچه ش دم به دقیقه بره خونه مردم اصلا کار ندارم شما عروسشی یا دخترش کلا کار زشتیه. من چندین سال بابت این موضوع زجر کشیدم و با اینکه دیگه جابجا شدیم ولی اثرات اون بی اعصابی ها و بی انصافی ها تو وجودم و زجرم میده. با اینکه به ظاهر همه چیز عالیه ولی یادآوری گذشته و اولای زندگیم به خاطر وجود چنین موضوعاتی عذابم میده.... 

2731
باوشههههه😘

ببین این کار رو یه مدت تکرار کن ، خوراکی اینا هر چی داری قایم کن ، خودتم بزن خواب اگه دیگه کم کم پاش قطع نشد ... یکی دوبار هم تا در زد بهش بگو میخوام برم خرید برو بعدا بیا ... عجب مادر شوهر بیفکری داری . بگو تو که حوصله نداری بچت چیه 

2740
انقدر جبهه نگیرید همین بچه اگر خواهر یا خواهر زاده خودمون باشه با نمک و ملوس و با ادبه به نظر من هم ...

عزیزم اگه بچه ی خواهرت هم باشه و با تمام وجودتم عاشق باشی باز هم کاسه صبرت لبریز میشه. تا تو این شرایط نباشی نمیفهمی چقدر شرایط برای استارتر زجر آور.... 

انقدر جبهه نگیرید همین بچه اگر خواهر یا خواهر زاده خودمون باشه با نمک و ملوس و با ادبه به نظر من هم ...

نه والا الان مثل قدیم نیست ، حریم زندگی پس چی میشه ، این اتفاقا بیشتر توسط خانواده مرد میافته ، وگرنه خواهر ادم درک داره شعور داره میدونه بچش فقط واسه خودش شیرینه نمیاد خواهر خودش رو روزی چند بار ازار بده

به نظر من از فردا حاضر باش تا زنگتونو زد سریع درو باز کن بگو داشتم میومدم پیشتون حوصله م سر رفته بود یه چند روز همین کارو ادامه بده مطمئن باش خود مادر شوهرت خسته میشه دیگه از ترس اینکه تو نری مزاحم‌بشی خودش جلوی دخترش و میگیره اصلا نمیزاره بیاد بالا فقط حتما این کارو بکن زود هم‌برو که فک کنه واقعا میخواستی بری نفهمه نقشه ست

ایخداااا  ۴ ساله ✋

دعوا چرا با زبان خوش به مادرشوهرت بگو 

بچها کلا عاشق این هستن که خونه تازه عروس و داماد برن همین و بس،فقط بخاطر تازگی وسایل

و یه چیز دیگه مادرش باید بهش بگه چه ساعتی بره و چه ساعتی نه.اون بچست حالیش نمبشه.

📿💔 ختم صلوات 💔📿

سلام. با عرض تسلیت وفات خانم ام البنین(س)🏴

می خورد آب ز چشمان تو صد رود فرات
چشمه اشک تو بی بی شده است آب حیات
کربلا تاز بقیع و ز بقیع تا ز خدا
بر تو ای ام بنین مادر روضه صلوات

☑️ دوستان گرامی نیت می کنیم و در ختم صلوات به نیت شادی حضرت محمد(ص) و اهل بیت پاک و مطهرشان، ظهور و سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)، شادی شهدا، شادی اموات، برآورده شدن حاجات، شفا مریضان اسلام و برای حل مشکلات تمام مسلمین شرکت می کنیم.

🌹بسم الله...👇

واقعا اوایل زندگی سخته من بالا تر هم گفتم خواهرشوهرم خداروشکر با شعوره با اینکه نزدیک خونمون ولی بچشو نمیاره بزاره یه زمانی خونم نزدیک خواهرم بود خواهرم می گذاشت دخترش هفته ای یبار  در حد یساعت اونم وقتی شوهرم نیست بیاد خونم. 

و واقعا آدم جلوی خواهر خودشم که کوچیم باشه بیاد خونش هر روز معذبه شاید مثلا بخواد خلوت دونفره داشته باشه

خدایا شکرت😍
2706