2737
2739
عنوان

مامانای باردار دیابتی لطفا بیان ازشون سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1723 بازدید | 88 پست
چرا واسه چیزی که نمیدونی غصه میخوری نه خودت دیابتیک میشی نه بچه

اخه ماه هشتمم هیچ کنترلی نکردم نه رژیمی نه قرصی نه آمپولی 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
خدا از دهنت بشنوه هر دکتری زنگ زدم برم بهم ویت نمیدن😢

😍😍امیدوارم خودت و نی نی به سلامت باشید🙏🙏

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من دیابتی ام اما باردار نیستم

ولی میدونم به صرف دیابتی بودن مادر فرزند دیابتی نمیشه

مصرف نون و برنج و سیب زمینی و ماکارونی و سبزیجات نشاسته ای رو یه مدت حذف کن

اگه خواستی نون بخوری فقط نون سنگک به مقدار کم بخور

بیشتر حجم غذات رو سبزیجات کن

چایی رو با خرما یا توت خشک بخور و قند رو حذف کن

میوه های خیلی شیرین مثل لیمو شیرین ، انگور ، خربزه ، موز رو سعی کن نخوری ، اگه منعی برات نداره روزی نیم ساعت پیاده روی کن.

هر کدوم از چیزایی که گفتم رو اگه بتونی انجام بدی کلی رو قندت تاثیر مثبت داره.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2731
بچه تون دیابتی نمیشه

سلام اوپرا خانم چه خوب شد آنلاین هستین... من که دیابت امانمو بردیده... سه هفتس کیت دستگاه تستم پیدا نمیشه گفتن یه هفته دیگم صبر کن اگه نه دستگاه دیگه بگیرم... میشه اسم انسولین شما رو بدونم؟ برای من نوومیکسه افتضاح همیشه افت قند دارم 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
درشت میشن

دخترعمم بخاطر دیابت بارداری خیلی ریز شد بچش نمیدونم... 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
عزیزم قندت بالا نیست  حتی اگه باشه هم بچه دیابتی نمیشه

چرا انقد وزنش بالاست دکتر سونو گفت صد در صد قند خونت بالاست در صورتی من یک ماه پیش آز دادم یعنی این ازمایشا خطا دارن

2738
بچه مادرای دیابتی معمولا ریز میشن نه درشت

نه عزیزم بخاطر قند بالای مادر درشت تر میشن تو شهر ما یکی رو نشون میداد تو تلویزیون بچش 5 کیلو بود 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
سلام من همچنان نوو رپید و لانتوس میزنم کارت دستگاه منم نیست ایران

منم تو فکرشم عوض کنم این دو رو بزنم... ممنون

چرا انقد وزنش بالاست دکتر سونو گفت صد در صد قند خونت بالاست در صورتی من یک ماه پیش آز دادم یعنی این ...

نه بابا عزیزم اگه بالا بود تو آزمایش نشون میداد دیگه شما ماشالله بچتون درشته

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
من قند دوساعتم ده تا بالا بود کترم ول کن نبود.یه بیست چهارساعت بستری شدم.صحبت کرد دکتر داخلی اومد با ...

خوش به حالت چه دکتر خوبی بوده 

2706