2737
2734

من تو ۲۸ هفتگی رفتم آزمایش گلوکز دادم ناشتام ۸۰ بود قند دوساعتم ۱۶۷ بود دکترم گفت زیاد اهمیت نده بالا نیست ولی یک ماه بعد برو دوباره آزمایشتو تکرار کن منم بعد یک ماه تو دی ماه رفتم آزمایش دادم قند دوساعت بعد صبحونم ۱۲۶ بود دکترم گفت پایینه دیگه نگران نباش ولی وزن بچن تو ۲۹ هفتگی ۱/۵۰۰ بود گفت درشته دکترم بازم اهمیت نداد تا دیروز که رفتم سونو ۳۳ هفته گفت وزن جنین خیلی بالاست آب دورشم زیاده از دیروز غصم گرفته اگه دیابت داشته باشم بچم دیابتی میشی خیلی نگرانم الان دوباره ازمایش بدم اگر قندم بالا باشه برای کنترل کردنش دیره؟؟تو رو خدا اونایی که تجربه دارن بیان به من کمک کنن ثواب داره من از دیشب خواب به چشمم نیومده از استرس و نگرانی 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا چقدر بارداری استرس داره این دکتر رفتناش، منم دیگه خسته شدم از فکر و خیال... 

من فکر کردم اخراش راحتم  ولی انگار بدتره😐

2731

من دیابت ندارم نمیدونم عزیزم ولی تا جایی که شنیدم دیابت بارداری رو بدن خودت تاثیر میذاره نه بچه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738

بچه مادرای دیابتی معمولا ریز میشن نه درشت

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

من قند دوساعتم ده تا بالا بود کترم ول کن نبود.یه بیست چهارساعت بستری شدم.صحبت کرد دکتر داخلی اومد بالا سرم با رژیم اوردمش پایین بعد بارداری از بین رفت ولی گفت حواسم باشه که مستعد دیابتم

من دیابت ندارم نمیدونم عزیزم ولی تا جایی که شنیدم دیابت بارداری رو بدن خودت تاثیر میذاره نه بچه

خدا از دهنت بشنوه هر دکتری زنگ زدم برم بهم ویت نمیدن😢

2706