2733
2739
عنوان

شیر نخوردن نوزاد رفلاکسی

1056 بازدید | 42 پست

سلام خانوما دختر من الان ۴ ماهشه از ۲ ماهگی به سختی شیر میخوره نهایت ۲ دقیقه اما الان دیگه در حد چند ثانیه میخوره و شب ها دو دقیقه. نکسیوم ۲۰ روز دادم اثر نکرد الان دو روزه امپرازول شروع کردم وزن تولدش هم ۳۵۰۰ بود پریروز بردم دکتر که ۶۶۰۰ بود و دکتر گفت کمه دیگه خسته شدم از بس گریه کردم شیرمم داره کم میشه . ایا امیدی هست که این بچه ها درست شیر بخورن؟؟ توروخدا اگه تجربه دارید کمکم کنید 

میشه 🙏🙏🙏واسم یک صلوات بفرستید ❤️❤️ 🙏🙏 هرکس فرستاد بگه منم واسش بفرستم

قبلا کوچکتر بود با پستونک گولش میزدمو بهش شیر میدادم اما الان میفهمه و گریه میکنه فقط پستونکشو دوست داره. تو هر حالتی هم بهش شیر دادم تاثیری نداره

دارو با حداقل یک هفته باید بخوره تا اثر کنه 

وای همراه دارو رژیم غذایی مادر اهمیت داره

لبنیات گوشت گاو ادویه ها مواد کافئین دار پرتقال و میوه های اسیدی ....کامل باید حذف بشه 

من با اینکه دارو میخورد اگر یه روز ادویه میخوردم فرداش بیشتر موقع شیر خوردن نق میزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارو با حداقل یک هفته باید بخوره تا اثر کنه  وای همراه دارو رژیم غذایی مادر اهمیت داره لبنیات ...

منم رژیم گرفتم ولی واقعا تاثیری نداره عزیزم. نوزاد شما هم سینه نمیگرفت

2731
دارو با حداقل یک هفته باید بخوره تا اثر کنه  وای همراه دارو رژیم غذایی مادر اهمیت داره لبنیات ...

ادویه چیا نخورم؟؟

عزيزم منم همين مشكلو داشتم دركت ميكنم 

واي چقد گريه ميكردم 😅

پسرم الان ١٥ماهشه تا بهش ميگم بيا به به بخور يا سينه ام رو درميارم ميدونه مياد 

عزيزم اصلا بهش پستونك نده وگرنه ديگه سينه خودتو نميگيره .

پسر من تا ١٠ماهگي فكر كنم طول كشيد تا خوب شد

كم كم خودش خوب ميشه انشاالله ولي داروهاشو مرتب بده ،من ٢ماه زانتاك دادم ،خوب بود.

البته رانيتيدين،آمپرازول هم دادم

من بهت پيشنهاد ميكنم وقتي ميخواي بهش شير بدي سينه ات رو با اب سرد بشوري قشنگ تا سينه ات سردِ سرد بشه بعد بزار دهنش تا بخوره 

پسر من اينجور خوب ميخورد .

و  اگه اين راه جواب نداد نوك سينه ات رو با اب نبات شيرين كن

عزيزم تحمل كن اين چند ماه رو تموم ميشه اين وضعيت 

اصلا هم گريه نكن تقصير تو كه نيست ،با اين روزاي بچه ات خوش باش 

دقيقا حرف ايشون درسته بايد اين  رو هم رعايت كمي سفت و سخت 

من تا ١سالگيش رعايت كردم اصلا لبنيات نميخوردم و ...

ادویه چیا نخورم؟؟

تنها نمک زردچوبه مجاز هست 

من هیچی غیر این دوتا به غذا نمیزدم

غذاهای بیرون اصلا نمیخوردم خونه کسب غذا نمیخوردم

مواد بازاری که ذره ای شیر داشت نمیخوردم

زمان لازمه یک هفته تا ترکیب رژیم کامل و دارو اثر کنه

اگر اثر نکرد فوق تخصص گوارش احتمالا رژیم رو شدید تر کنه

مثلا من تخم مرغ گوجه و اکثر میوه ها نمیخوردم( فقط سیب گلابی لیمو شیرین میخوردم)

نخود لوبیا نمیخوردم  رب گوجه خوب نبود

2740

رعایت مطلق لازمه 

فعلا هم تا خوب نشده خوابش کن در خواب ممکنه بخوره

فوق تخصص گوارش ببر نه دکتر معمولی 

اگر با همه اینها باز خوب نشد ببرش فوق تخصص آلرژی چون دیگه رفلاکسش به آلرژی ربط داره و رژیم شدید تری لازمه احتمالا

میگم من اول رژیم بودم دارو نمیخورد تا کلا شیر نخورد حتی تو خواب هم نمیخورد دارو رو شروع کردم بعد یک هفته شیر خورد  

ولی حتی یه کم رژیم رعایت نمیکردم فرداش کلی گریه میکرد و راحت شیر نمیخورد

عزيزم منم همين مشكلو داشتم دركت ميكنم  واي چقد گريه ميكردم 😅 پسرم الان ١٥ماهشه تا بهش ميگم ب ...

وای خدا کنه منم اینجوری شم بخدا رژیم سفت و‌سخت دارم فقط مرغ و گوشت و‌برنج و‌نون و سلزی میخورم اما تا اباسمو میدم بالا شیر بدم ذوشو‌میکنه اونطرف به زور که میارمش سمت سینه دو‌مک میزنه بعد شروع میکنه دیت و پا زدنو‌گریه میکنه

میگم من اول رژیم بودم دارو نمیخورد تا کلا شیر نخورد حتی تو خواب هم نمیخورد دارو رو شروع کردم بعد یک ...

مرسی از توضیحاتت عزیزم پیش فوق تخصص گوارش بردم دوبار نکسیوم داد اول با رژیم همه چی. منم رعایت کردم دو هفته و دارو دادم اما تاثیر نکرد اینسری گفت رژیمو ول کن و امپرازول بده اما من هنوزم رژیمم. خیلی حالم بد میشه تا میگیرم بغلم روشو‌میکنع اونطرف که مبادا بخوام شیر بدم.

عزيزم منم همين مشكلو داشتم دركت ميكنم  واي چقد گريه ميكردم 😅 پسرم الان ١٥ماهشه تا بهش ميگم ب ...

بهش گرسنگی هم دادید واسه سینه گرفتن؟ دختر من شیشه شیرم خیلی دوست نداره اما عاشق پستونکشه

2706